wydawca: Agora

Siedem razy świat

W Nowej Zelandii zrobili sobie maoryskie tatuaże. W Japonii wpadli na aukcję tuńczyka. W Ugandzie szukali w dżungli goryli. W Kostaryce odwiedzili szamana. Na Hawajach pływali okrętem podwodnym.

Read More

Skucha

Jacek Hugo-Bader przejechał kawał świata, spotkał fascynujących ludzi, ale dopiero teraz opowiada o swojej najpoważniejszej wyprawie, największym wyzwaniu. Kreśli historię polskiej opozycji…

Read More

Wybieraj wystarczająco dobrze

Współczesny świat każe nam nieustannie wybierać. Zawsze można wyżej, szybciej, lepiej, dalej, a ci, którzy nie dają rady – po prostu niewystarczająco się starają.

Read More

Diabeł i tabliczka czekolady

Reporter „Dużego Formatu” Paweł P. Reszka pisze też o Polsce niewidzialnej. O dziewicy, która dała się uwieść Jezusowi. O totalnej blokadzie seksu w Lublinie.

Read More

Na ocenie nie ma ciszy

„Na oceanie nie ma ciszy” to historia Aleksandra Doby, emerytowanego inżyniera mechanika, który został Podróżnikiem Roku 2015 „National Geographic”.

Read More

Wilki

Mieszkaniec Puszczy Białowieskiej, w swojej książce opowiada o latach tropienia wilków i przyjaźni z tymi najbardziej fascynującymi drapieżnikami Europy.

Read More

Karbala

Wiosną 2004 roku islamska Armia Mahdiego zaatakowała polskie oddziały w naszej strefie stabilizacyjnej w środkowym Iraku.

Read More
 

Znajdź książkę


Polecamy

Tadeusz Meszko - 10 przykazań genów