W tym tygodniu, po 3 tygodniach przerwy, „Nela na tropie przygód” wraca na 1 miejsce notowania Merlina.

Czy ktoś w Polsce jeszcze nie wie, skąd się biorą dziury w serze? Mam wrażenie, że nie. Książka ta, jak bumerang, powraca na listę bestsellerów Merlina od prawie 3 lat.


Notowanie z dnia:  7 Grudzień 2015


10
Cztery siostry. Utracony świat ostatnich księżniczek z rodu Romanowów

Cztery córki Mikołaja II dorastały niczym cudowne ptaki w złotej klatce, odizolowane od świata w zaciszu carskich rezydencji.

9
skad-sie-biora-dziury-w-serze-historyjki-dla-ciekawskich-dzieci-b

W dziewiętnastu zabawnych i trzymających w napięciu historyjkach maluchy znajdą zaskakujące odpowiedzi na różne ciekawe pytania, ale także dorośli mają szansę dowiedzieć się czegoś nowego.

8
Książka autorki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Paszport radziecki przechowuje jako najcenniejszy skarb. Homo sovieticus. Nie umarł wraz z upadkiem imperium…

7
Ja, Fronczewski

Niezapomniany Pan Kleks, zwariowany pan Piotruś i tragiczny Edyp. Szpicbródka, Franek Kimono i jeden z najlepszych Hamletów w historii polskiego teatru.

6
Księga matematycznych tajemnic

Dowiecie się m.in. jaki kształt ma skórka pomarańczy, dlaczego urodziny są zdrowe, co to są liczby narcystyczne i… jak wygrać na loterii.

5
What if? A co gdyby?

What If? Randalla Munroe to zbiór naukowych odpowiedzi na hipotetyczne i absurdalne pytania ilustrowany przezabawnymi komiksami.

4
Opis książki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów.

3
Feblik

Humor, dobra energia, radość życia i ciepło – znajome postacie i zaskakujące wydarzenia! – jednym słowem: Jeżycjada, tom 21.

2
Co nas nie zabije - David Lagerkrantz

Kontynuacja trylogii „Millennium” Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza.

Nela na tropie przygód

Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Merlin
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1244  razy.