W Merlinie „Zuza albo czas oddalenia” Jerzego Pilcha spadła z 10 pozycji. Dzięki temu na listę wskoczył „Kuba” Jakuba Błaszczykowskiego oraz Małgorzaty Domagalik.

Podium bez zmian, „Pogromca lwów” po raz piąty bestsellerem notowania.


Notowanie z dnia:  6 Lipiec 2015


10
Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość

Sam mówi o sobie, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem, który jest znany z tego, że ma raka. Szef puckiego hospicjum. Ksiądz, który stwierdził, że chętnie pójdzie z Owsiakiem do piekła.

9
Kuba. Autobiografia

W książce o Błaszczykowskim mówią także jego najbliżsi, przyjaciele, piłkarze z BVB, trenerzy: Smuda, Fornalik, Nawałka, Beenhakker i Jurgen Klopp.

8
Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie

Książka Ukryte Terapie powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji, które nawet w środowisku medycznych są zupełnie nieznane.

7
skad-sie-biora-dziury-w-serze-historyjki-dla-ciekawskich-dzieci-b

W dziewiętnastu zabawnych i trzymających w napięciu historyjkach maluchy znajdą zaskakujące odpowiedzi na różne ciekawe pytania, ale także dorośli mają szansę dowiedzieć się czegoś nowego.

6
Dziewczyny z Syberii. Historie prawdziwe

ekały je niewolnicza praca w sowieckich łagrach, walka o życie swoje i bliskich, głód, choroby i straszliwe syberyjskie mrozy. Doświadczyły niewyobrażalnego cierpienia, jednak nic nie było w stanie ich pokonać.

5
Okularnik

Na oczach Saszy sielskie miasteczko zmienia się w arenę krwawych porachunków, podczas których z pełną siłą odżywają polsko-białoruskie antagonizmy.

4
Kapitał w XXI wieku - Thomas Piketty

„Kapitał w XXI wieku” to zupełnie nowy szlak w dziedzinie ekonomii. Błyskotliwa książka, która zmieni świadomość społeczeństwa.

3
Znalezione nie kradzione

Morris wymierza Rothsteinowi karę najdotkliwszą z możliwych. Zabija go i opróżnia jego sejf z gotówki.

2
Krew na śniegu - Jo Nesbo

Olav Johanssen to płatny zabójca, który pracuje dla najbardziej wpływowego gangstera w mieście.

Wydanie I

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Merlin
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1003  razy.