W „upadłym” Merlinie lista bestsellerów zmieniła się w listę wyprzedaży. Przy wielu tytułach znajdziemy informację, że książka nie jest dostępna w sprzedaży.


Notowanie z dnia:  28 Grudzień 2015


10
Bingo

Paweł Sieniawski, bohater Bingo, najnowszej książki Szczygielskiego, jest prezenterem telewizyjnego serwisu informacyjnego. Ma żonę i córkę, a także… kochanka.

9
Hiszpania. Berlitz przewodnik kieszonkowy

Dzięki przewodnikowi dowiesz się wiele o kulturze i historii tego kraju, poznasz zwyczaje jego mieszkańców oraz zwiedzisz najpiękniejsze miejsca…

8
Baśnie. Andersen

Nowy przekład 29 najbardziej znanych „Baśni” H. Ch. Andersena po raz pierwszy bezpośrednio z języka duńskiego, powstał specjalnie z okazji 200 rocznicy urodzin wielkiego Duńczyka.

7
A jednak... strzelę!

Niko się boi – codziennie od nowa, gdy idzie do szkoły. Tam bowiem czekają już Matthias, Kevin i Raphael. Biją go…

6
Wojny klimatyczne

Co łączy rzeź w Darfurze z huraganem Katrina? Każda klęska żywiołowa jest też katastrofą społeczną. Powódź czy tsunami zrywają nie tylko mosty, ale i ludzkie więzi.

5
Pan Samochodzik i złota rękawica

Kolejna przygoda Pana Samochodzika znów prowadzi go na Mazury. Tym razem postanawia on odnaleźć nieznanego ludowego poetę – autora pięknego wiersza znalezionego w dzienniku pokładowym starego jachtu.

4
Pan Samochodzik i Niewidzialni

Tym razem Pan Samochodzik musi zmierzyć się z doskonale zorganizowaną europejską organizacją mafijną Niewidzialnych.

3
Co nas nie zabije - David Lagerkrantz

Kontynuacja trylogii „Millennium” Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza.

2
Aktorstwo. Sześć pierwszych lekcji

Ryszard Bolesławski czerpał w swej twórczości z polskiej tradycji romantycznego teatru poetyckiego i posługiwał się metoda realizmu psychologicznego

Niewiarygodny cel. Jak biegać świadomie

Metoda, którą opracował Eric Orton, jest wynikiem jego wieloletnich doświadczeń, przemyśleń i poszukiwań optymalnej techniki biegania: najlepszej, najzdrowszej i najbardziej naturalnej. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Merlin
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 2116  razy.