Marek Krajewski mógł się cieszyć z pozycji „Areny szczurów” na 1 miejscy tylko jeden tydzień. Książka spadła na 6 miejsce, a bestsellerem tygodnia została „Uległość” Michela Houellebecqa.

na liście dwie książki tegorocznej Noblistki Swietłany Aleksijewicz – „Czarnobylska modlitwa. Kronika przyszłości” oraz ‚Wojna nie ma w sobie nic z kobiety”.


Notowanie z dnia:  26 Październik 2015


10
Feblik

Humor, dobra energia, radość życia i ciepło – znajome postacie i zaskakujące wydarzenia! – jednym słowem: Jeżycjada, tom 21.

9
Żabek i Ropuch. Przyjaźń

Książka Arnolda Lobela, klasyka amerykańskiej literatury dla dzieci, zawiera pięć opowieści o przygodach dwójki najlepszych przyjaciół, Żabka i Ropucha.

8
Szlak nadziei

Nikt wcześniej nie opowiedział jej tak, jak czyni to teraz Norman Davies. Wraz z fotografem Januszem Rosikoniem wyruszył śladem Armii Andersa.

7
Foto elementarz dla małych i dużych

„Foto elementarz” będzie wspaniałym prezentem dla małych i dużych. Może sprawić, że przygoda z fotografią przerodzi się w wielką pasję.

6
Arena szczurów - Marek Krajewski

Powojenna rzeczywistość pełna zdrajców. Czy Popielski okaże się zbrodniarzem?

5
What if? A co gdyby?

What If? Randalla Munroe to zbiór naukowych odpowiedzi na hipotetyczne i absurdalne pytania ilustrowany przezabawnymi komiksami.

4
Wojna nie ma w sobie nic z kobiety

Dwa lata przeleżała w wydawnictwie. Autorkę oskarżono o „pacyfizm, naturalizm oraz podważanie heroicznego obrazu kobiety radzieckiej”.

3
Książka w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Podobnie jak w książce o radzieckich żołnierkach wybitna białoruska dziennikarka stawia nas wobec bezlitosnej prawdy. To książka o apokalipsie, która nastąpiła pewnej kwietniowej nocy tuż za naszą wschodnią granicą.

2
Co nas nie zabije - David Lagerkrantz

Kontynuacja trylogii „Millennium” Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza.

Uległość

Wydana w dzień zamachu na redakcję „Charlie Hebdo” książka przedstawia wizję przyszłości inną niż wszystkie. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Merlin
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 693  razy.