„Pogromca lwów” pozostał bestsellerem księgarni Merlin, ale z 2 miejsca spadła książka Stephena Kinga „Znalezione nie kradzione”, a pozycję zajęła „Krew na śniegu” Jo Nesbo.


Notowanie z dnia:  22 Czerwiec 2015


10
pochlaniacz-b

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki.

9
Złe psy. W imię zasad

Patryk Vega zdobył zaufanie policjantów jak nikt inny. Niczego przed nim nie ukrywali. Czas, aby prawdę poznali wszyscy.

8
Dziewczyny z Syberii. Historie prawdziwe

ekały je niewolnicza praca w sowieckich łagrach, walka o życie swoje i bliskich, głód, choroby i straszliwe syberyjskie mrozy. Doświadczyły niewyobrażalnego cierpienia, jednak nic nie było w stanie ich pokonać.

7
Kuba. Autobiografia

W książce o Błaszczykowskim mówią także jego najbliżsi, przyjaciele, piłkarze z BVB, trenerzy: Smuda, Fornalik, Nawałka, Beenhakker i Jurgen Klopp.

6
Okularnik

Na oczach Saszy sielskie miasteczko zmienia się w arenę krwawych porachunków, podczas których z pełną siłą odżywają polsko-białoruskie antagonizmy.

5
Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość

Sam mówi o sobie, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem, który jest znany z tego, że ma raka. Szef puckiego hospicjum. Ksiądz, który stwierdził, że chętnie pójdzie z Owsiakiem do piekła.

4
Kapitał w XXI wieku - Thomas Piketty

„Kapitał w XXI wieku” to zupełnie nowy szlak w dziedzinie ekonomii. Błyskotliwa książka, która zmieni świadomość społeczeństwa.

3
Znalezione nie kradzione

Morris wymierza Rothsteinowi karę najdotkliwszą z możliwych. Zabija go i opróżnia jego sejf z gotówki.

2
Krew na śniegu - Jo Nesbo

Olav Johanssen to płatny zabójca, który pracuje dla najbardziej wpływowego gangstera w mieście.

Wydanie I

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Merlin
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 606  razy.