Na jesienne słoty najlepsza okazała się książka Małgorzaty Musierowicz „Feblik”, która niespodziewanie została bestsellerem tygodnia.

A na drugim miejscu reportaż z Puszczy Białowieskiej „Wilki” Adama Wajraka.

Na uwagę zasługuje również „Antologia polskiego reportażu XX wieku”, której tom 3 znalazł się na 7 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  2 Listopad 2015


10
Żabek i Ropuch. Przyjaźń

Książka Arnolda Lobela, klasyka amerykańskiej literatury dla dzieci, zawiera pięć opowieści o przygodach dwójki najlepszych przyjaciół, Żabka i Ropucha.

9
Mężczyźni bez kobiet

Życie zbudowane jest z tajemnic i miłości. Kiedy zabraknie miłości, nieuchronnie pojawia się samotność.

8
Cynkowi chłopcy

Z opowieści weteranów, pielęgniarek, prostytutek, matek i żon „afgańców” wyłania się wstrząsający obraz niepotrzebnej wojny.

7
Antologia polskiego reportażu XX wieku. 100/XX+50. Tom 3

Antologia to hołd złożony polskiej szkole reportażu, zbiór prezentujący jej najlepszych twórców, tych najsławniejszych i tych niesłusznie zapomnianych, a wspólnie tworzących reporterską historię XX wieku.

6
Wojna nie ma w sobie nic z kobiety

Dwa lata przeleżała w wydawnictwie. Autorkę oskarżono o „pacyfizm, naturalizm oraz podważanie heroicznego obrazu kobiety radzieckiej”.

5
Nela na tropie przygód

Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam.

4
Co nas nie zabije - David Lagerkrantz

Kontynuacja trylogii „Millennium” Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza.

3
Elementarz stylu

Każda kobieta, która chce wyglądać dobrze, nie marnując przy tym za wiele czasu i pieniędzy, powinna być „Elementarzem” w pełni usatysfakcjonowana.

2
Wilki

Mieszkaniec Puszczy Białowieskiej, w swojej książce opowiada o latach tropienia wilków i przyjaźni z tymi najbardziej fascynującymi drapieżnikami Europy.

Feblik

Humor, dobra energia, radość życia i ciepło – znajome postacie i zaskakujące wydarzenia! – jednym słowem: Jeżycjada, tom 21. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Merlin
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 993  razy.