Po tygodniowym spadku na 2 miejsce, „Feblik” Małgorzaty Musierowicz    wraca na 1 miejsce notowania bestsellerów Merlina.

W tym tygodniu w Merlinie dużo nowych książek. Biografie Piotra Fronczewskiego (Ja, Fronczewski) oraz Aleksandra Doby (Na ocenie nie ma ciszy); nowa powieść laureata Nagrody Nobla z dziedziny literatury Orhana Pamuka „Dziwna myśl w mej głowie”, czy zbiór opowiadań Charlsa Bukowskiego „Historie o zwykłym szaleństwie”.


Notowanie z dnia:  16 Listopad 2015


10
Na ocenie nie ma ciszy

„Na oceanie nie ma ciszy” to historia Aleksandra Doby, emerytowanego inżyniera mechanika, który został Podróżnikiem Roku 2015 „National Geographic”.

9
Historie o zwykłym szaleństwie

„Historie o zwykłym szaleństwie” pochodzą z początku lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, które są uznawane za najlepszy okres twórczości pisarza.

8
Nela na tropie przygód

Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam.

7
Bazar złych snów

Stephen King olśniewa czytelników swoim darem tworzenia krótkiej prozy. W „Bazarze złych snów” zebrał swoje najnowsze opowiadania.

6
Dziwna myśl w mej głowie

Orhan Pamuk powraca ze wspaniałą epicką opowieścią o Stambule i jego mieszkańcach, ich miłościach, troskach i marzeniach.

5
Elementarz stylu

Każda kobieta, która chce wyglądać dobrze, nie marnując przy tym za wiele czasu i pieniędzy, powinna być „Elementarzem” w pełni usatysfakcjonowana.

4
Ja, Fronczewski

Niezapomniany Pan Kleks, zwariowany pan Piotruś i tragiczny Edyp. Szpicbródka, Franek Kimono i jeden z najlepszych Hamletów w historii polskiego teatru.

3
Co nas nie zabije - David Lagerkrantz

Kontynuacja trylogii „Millennium” Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza.

2
Wojna nie ma w sobie nic z kobiety

Dwa lata przeleżała w wydawnictwie. Autorkę oskarżono o „pacyfizm, naturalizm oraz podważanie heroicznego obrazu kobiety radzieckiej”.

Feblik

Humor, dobra energia, radość życia i ciepło – znajome postacie i zaskakujące wydarzenia! – jednym słowem: Jeżycjada, tom 21. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Merlin
Słowa kluczowe: , , , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1408  razy.