Czytelnicy Merlina zanurzyli się w świat kryminałów Zygmunta Miłoszewskiego. Jego książki – w pakiecie lub osobno – królują na liście.


Notowanie z dnia:  12 Styczeń 2015


10
pielgrzym

Młoda kobieta zamordowana w podrzędnym hotelu na Manhattanie. Mężczyzna publicznie ścięty w Arabii Saudyjskiej. Oczy skradzione żywemu człowiekowi pracującemu w tajnym syryjskim laboratorium badawczym…

9
bog-nigdy-nie-mruga-b

Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich.

8
uwiklanie

W chłodną niedzielę 5 czerwca 2005 roku Szacki rozpoczyna nowe śledztwo. W klasztorze, w centrum miasta, zamordowano jednego z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej…

7
skad-sie-biora-dziury-w-serze-historyjki-dla-ciekawskich-dzieci-b

W dziewiętnastu zabawnych i trzymających w napięciu historyjkach maluchy znajdą zaskakujące odpowiedzi na różne ciekawe pytania, ale także dorośli mają szansę dowiedzieć się czegoś nowego.

6
zaginiona-dziewczyna-b

„Zaginiona dziewczyna” to arcydzieło opowiadające o małżeństwie, w którym bardzo, ale to bardzo źle się dzieje.

5
zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje!

4
genialni-lwowska-szkola-matematyczna

Stefan Banach, Hugo Steinhaus, Stanisław Ulam, Stanisław Mazur, Antoni Łomnicki i wielu innych uczonych tworzyło w latach międzywojennych tzw. lwowską szkołę matematyczną.

3
gniew-b

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi. Paskudna jesienna pogoda i trudne relacje między nową partnerką i dorastającą córką zajmują go bardziej niż kolejne błahe śledztwa. Do czasu.

2
ameryka-po-kawalku

W swojej najnowszej książce Marek Wałkuski wyjaśnia, co spodobało mu się w Ameryce i dlaczego polubił ten kraj.

pakiet-uwiklanie-ziarno-prawdy-gniew

Bestsellerowy cykl kryminalny Zygmunta Miłoszewskiego w jednym pakiecie. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Merlin
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 340  razy.