W Matrasie „Dziewczyna z pociągu” pozostała na 1 miejscu notowania, a tytuły z 2 i 3 miejsca zamieniły się pozycją („Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu” w górę, „Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość” w dół).

Na uwagę zasługuje nowy kryminał J.K. Rowling (jako Robert Galbraith) „Żniwa zła”, który w przedpremierowej sprzedaży zajął 6 miejsce.


Notowanie z dnia:  28 Grudzień 2015


10
szalu-nie-ma-jest-rak-b

Mówi, że jest „otwarty na cud”, ale jednocześnie przygotowuje się na to, żeby „dobrze przeżyć swoją śmierć”.

9
magia-sprzatania-b

Bałaganiarstwa się nie dziedziczy, nie jest ono także związane z brakiem czasu, to raczej nagromadzenie błędnych przekonań o porządkowaniu.

8
Opis książki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów.

7
jestes-cudem-b

Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie.

6
Żniwa zła

Robin Ellacott otrzymuje tajemniczą przesyłkę. Z przerażeniem odkrywa w paczce odciętą nogę.

5
Czas pokaże

Prawdziwe uczucia wymagają wielkich poświęceń. Czy Julce wystarczy odwagi, aby pójść za głosem serca?

4
What if? A co gdyby?

What If? Randalla Munroe to zbiór naukowych odpowiedzi na hipotetyczne i absurdalne pytania ilustrowany przezabawnymi komiksami.

3
Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość

Sam mówi o sobie, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem, który jest znany z tego, że ma raka. Szef puckiego hospicjum. Ksiądz, który stwierdził, że chętnie pójdzie z Owsiakiem do piekła.

2
Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu

Pozycja obowiązkowa na półce każdej kobiety – niezależnie od wieku…

Dziewczyna z pociągu

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. […] I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Matras
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1287  razy.