W Matrasie „Snajper” wstrzelił się zaledwie w 6 miejsce.

Na podium kosmetyczne zmiany – „Najgorszy człowiek na świecie” spadł z 3 na 4 miejsce, a z 5 na 3 wskoczyła powieść „Wróć, jeśli pamiętasz”.


Notowanie z dnia:  2 Marzec 2015


10
bog-nigdy-nie-mruga-b

Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich.

9
bramy-raju-b

Kiedy wydaje się, że w końcu, mimo przeciwności losu, Heaven – wyzwolona od demonicznych wpływów swoich dwóch ojców – ma szansę osiągnąć stabilizację u boku Logana, oboje małżonkowie giną w wypadku samochodowym.

8
house-of-cards-b

Człowieka motywuje nie szacunek, lecz strach. To na nim buduje się imperia i za jego sprawą wszczyna rewolucje. W tym tkwi sekret wielkich ludzi.

7
dotyk-crossa-tom-4-wybor-crossa-b

Gideon nazywa mnie swoim aniołkiem, ale to przecież on jest cudem w moim życiu.

6
snajper-historia-najniebezpieczniejszego-snajpera-w-dziejach-amerykanskiej-armii-b

Chris Kyle to najbardziej niebezpieczny snajper w dziejach amerykańskich sił zbrojnych i Navy Seals. Wrogowie nazywali go „Diabłem”.

5
Zostań, jeśli kochasz

Bohaterką powieści „Zostań, jeśli kochasz” jest siedemnastoletnia, uzdolniona muzycznie Mia. W tragicznym wypadku giną najbliżsi krewni dziewczyny, a ona sama doznaje poważnych obrażeń.

4
najgorszy-czlowiek-na-swiecie-b

Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Od zawsze tak było. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować. Dla znajomych jest przebojową imprezowiczką, wygadaną i wesołą..

3
Wróć, jeśli pamiętasz

Minęły trzy lata od tragicznego wypadku, który na zawsze zmienił życie Mii. Chociaż dziewczyna straciła rodziców i młodszego brata, postanowiła żyć dalej.

2
zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje!

to-nie-ksiazka-b

To nie jest książka, gdyż powstaje z udziałem czytelnika. Wyłącznie od niego zależy, co się w niej znajdzie i jak będzie wyglądał produkt końcowy. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Matras
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 448  razy.