W Matrasie na 1 miejscu nie ma silnych nad chęcią „Zniszczenia tego dziennika”.

Inna książka (?) autorki „To nie książka” wspina się wolno i nie wiadomo, czy zdoła zastąpić wcześniejszą.


Notowanie z dnia:  2 Luty 2015


10
slepnac-od-swiatel

Zagadkowa, dynamiczna miejska odyseja, pełna zaskakujących zwrotów akcji i splotów wydarzeń, skłaniająca do zastanowienia, co znaczą w dzisiejszych czasach podstawowe wartości: miłość, przyjaźń czy wierność.

9
to-nie-ksiazka-b

To nie jest książka, gdyż powstaje z udziałem czytelnika. Wyłącznie od niego zależy, co się w niej znajdzie i jak będzie wyglądał produkt końcowy.

8
Opis książki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów.

7
love-rosie

Rosie i Alex od najmłodszych lat są nierozłączni. Dziecięca przyjaźń z każdym dniem przeradza się w młodzieńczą miłość.

6
intymnie-rozmowy-nie-tylko-o-milosci-b

Seksualność i erotyka w nierozerwalny sposób wiążą się bowiem z życiem człowieka. Co bardzo ważne, rozmowa nie jest pozbawiona humoru i lekkości, co tylko nadaje jej uroku.

5
najgorszy-czlowiek-na-swiecie-b

Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Od zawsze tak było. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować. Dla znajomych jest przebojową imprezowiczką, wygadaną i wesołą..

4
Zostań, jeśli kochasz

Bohaterką powieści „Zostań, jeśli kochasz” jest siedemnastoletnia, uzdolniona muzycznie Mia. W tragicznym wypadku giną najbliżsi krewni dziewczyny, a ona sama doznaje poważnych obrażeń.

3
dotyk-crossa-tom-4-wybor-crossa-b

Gideon nazywa mnie swoim aniołkiem, ale to przecież on jest cudem w moim życiu.

2
Wróć, jeśli pamiętasz

Minęły trzy lata od tragicznego wypadku, który na zawsze zmienił życie Mii. Chociaż dziewczyna straciła rodziców i młodszego brata, postanowiła żyć dalej.

zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje! 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Matras
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 362  razy.