Trwa walka między demonami: Sapkowskim i Brownem.

Wygrywa raz jeden, raz drugi. Który autor zepchnie drugiego w czeluści niebytu poza listą – trudno przewidzieć…


Notowanie z dnia:  25 Listopad 2013


10
malzenstwo-we-troje-b

Jedna dręcząca myśl o tym, kim był jej poprzedni mąż, nie dawała im jednak spokoju. To ona kładła się cieniem na całym ich wspólnym życiu.

9
rany-kamieni-b

To głęboka, mądra, pełna zadumy nad losem i naturą ludzką powieść ubrana w formę literackiego thrillera psychologicznego.

8
podroz-do-miasta-swiatel-tom-2-rose-de-vallenord-b

Małgorzata Adamczyk-Gutowska w książce pt. „Podróż do miasta świateł. Tom 2. Rose de Vallenord” ponownie zabiera czytelników w fascynującą podróż do dziewiętnastowiecznej i współczesnej Francji.

7
boks-na-ptaku-czyli-kazdy-szczyt-ma-swoj-czubaszek-i-karolak-b

Po absolutnym bestsellerze przychodzi czas na nową książkę Marii Czubaszek i Artura Andrusa!

6
bezbarwny-tsukuru-tazaki-i-lata-jego-pielgrzymstwa-b

Najnowsza powieść genialnego japońskiego pisarza Wydanie polskie – pierwsze w Europie! Na świecie wcześniej tylko przekłady koreański i chiński!

5
policja-b

Zdawać by się mogło, że znalezione zwłoki oficera policji, leżące w miejscu dawno popełnionej nierozwikłanej zbrodni, to tylko zbieg okoliczności

4
aniol-w-kapeluszu-b

Czy anioły noszą kapelusze? Owszem, zdarza się. To te same anioły, które nie cierpią sztywnych mundurków.

3
szczescie-w-cicha-noc-b

Wieczór wigilijny. Pada śnieg, dom pachnie pysznymi potrawami, a w kącie pięknie ubrana choinka. Niedługo przyjdą pierwsi goście…

2
inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce.

sezon-burz-b

Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Matras
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 359  razy.