Chociaż „Resortowe dzieci” obroniły się na 1 miejscu, to dwie książki z aniołem w tytule atakują.


Notowanie z dnia:  27 Styczeń 2014


10
wolanie-kukulki-b

Powieść kryminalna J. K. Rowling wydana pod pseudonimem! Książką Wołanie kukułki brytyjska autorka bestsellerów rozpoczyna cykl o detektywie Cormoranie Strike’u.

9
czarna-lista-eb

Jest rok 2014. Stanami Zjednoczonymi i Wielką Brytanią wstrząsa seria na pozór przypadkowych morderstw. Łączy je jednak wspólny mianownik – zabójcy to nawróceni na fanatyczny dżihad młodzi muzułmanie…

8
inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce.

7
zaklinacz-czasu-b

„Zaklinacz czasu” to piękna opowieść na miarę „Alchemika” – książka, która dla wielu czytelników na całym świecie stała się inspiracją i impulsem do życiowych zmian.

6
spiewaj-ogrody-b
Paweł Huelle

Przepiękna, misternie skonstruowana powieść o nieistniejącym już wielokulturowym świecie, w którym przenikały się różne tradycje i nacje.

5
zawod-szpieg-b
Paweł Reszka, Michał Majewski

Pułkownik Aleksander Makowski to legenda polskiego wywiadu. Syn szpiega, wychowany w Londynie oraz Waszyngtonie, stypendysta Harvardu i absolwent szkoły wywiadu w Kiejkutach. Nikt przed Makowskim nie odpowiedział aż tyle o kuchni pracy polskich szpiegów.

4
wilk-z-wall-street-b

Satyryczna rekonstrukcja jednej z najbardziej zwariowanych karier w historii światowego biznesu.

3
anioly-jedza-trzy-razy-dziennie-b
Grażyna Jagielska

Autorka zabiera nas w podróż pełną intymnych zwierzeń i prawdziwych emocji. W poruszający sposób opisuje azyl dla zagubionych oraz obrazy, które prześladowały ich latami.

2
Pod Mocnym Aniołem

Najgłośniejsza powieść Jerzego Pilcha, uhonorowana Nagrodą Literacką NIKE w 2001 r.

media-resortowe-dzieci-cenzura-b

Wychowane w rodzinach działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR. Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem SB. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Matras
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 398  razy.