W Matrasie Ewa Chodakowska czuje się dobrze i nie zamierza ustąpić 1 miejsca Katarzynie Grocholi.


Notowanie z dnia:  26 Maj 2014


10
antologia_100xx_antologia_polskiego_reportazu_xx_wieku_tom1-2

Antologia to hołd złożony polskiej szkole reportażu, zbiór prezentujący jej najlepszych twórców, tych najsławniejszych i tych niesłusznie zapomnianych, a wspólnie tworzących reporterską historię XX wieku.

9
zbrodniarz_i_dziewczyna-b

Swoista kontynuacja głośnego „Drwala”. Olśniewająco dygresyjny kryminał, pełen osobliwego humoru, zaskakujących obserwacji i niespodziewanych puent.

8
jakie-piekne-samobojstwo-b

To już nie jest zwyczajna publicystyka, to rzetelna analiza tego, w jaki sposób na przestrzeni dziejów Polacy walczyli o zniewolenie.

7
sonka-b

W życiu Sońki wszystko skończyło się dawno, dawno temu, wraz z wojną. Przeżyła i poczuła wtedy tyle, że później już ani żyła, ani czuła, mając jedynie wspomnienia i psią obrożę z gotyckim napisem.

6
on-wrocil-timur-vermes-ab

On, Adolf Hitler, wrócił. I zamierza stworzyć Nową Rzeszę… zostając celebrytą! Ostra satyra na granicy politycznej poprawności.

5
dlugi-film-o-milosci-powrot-na-broad-peak-b

Hugo-Bader w czerwcu i lipcu 2013 roku przebywał w bazie, w Karakorum, był jednym z czterech członków polskiej wyprawy, która wyruszyła po zaginionych Tomasza Kowalskiego i Macieja Berbekę

4
zagubione-niebo-b

„Zagubione niebo” to ciepła, mądra i pełna humoru lektura dla wszystkich tych, którym wydaje się, że świat się kończy, podczas gdy on się dopiero zaczyna.

3
zdrada-b

Linda ma 31 lat. Wszyscy uważają, że ma wspaniałe życie. Mieszka w Szwajcarii, w jednym z najbezpieczniejszych państw świata. Jest w stałym związku. Ma kochającego męża, urocze i dobrze wychowane dzieci oraz świetną pracę dziennikarki.

2
ciernista-roza-b

Brutalne morderstwo i mroczne tajemnice sprzed lat pogrzebane na idyllicznej angielskiej wyspie…

przepis-na-sukces-ewy-chodakowskiej-b

Po sukcesie bestsellera Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską i dziennika fitness Rok z Ewą Chodakowską opracowała kompleksowy poradnik dla osób, które chcą żyć zdrowo na co dzień. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Matras
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 366  razy.