W księgarni Matras „Zniszcz ten dziennik” po raz trzeci na 1 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  15 Grudzień 2014


10
wojt-jedziemy-z-frajerami-cale-moje-zycie

Dla milionów Polaków Janusz Wójcik to jednak wciąż najpiękniejsze piłkarskie wspomnienia, ostatnie wielkie polskie sukcesy, unikalne metody motywacji, kąśliwy język i niezrównane poczucie humoru.

9
magiczne-drzewo-cien-smoka-b

Smok i potężne stwory! Zamek na dnie morza i „cudowne dziecko”… Przygodowa powieść w tempie gry komputerowej, a jednocześnie mądra książka mówiąca o ważnych sprawach dzieci.

8
bog-zawsze-znajdzie-ci-prace

Dla tych, którzy kochają swoją pracę tak bardzo, że chcą zainspirować innych i pomóc im odnaleźć życiową pasję.

7
wyspa-na-prerii-b

A gdyby ktoś chciał sprawdzić osobiście, czy jest tak jak tu opisałem, drogę znajdzie łatwo: wystarczy zjechać z autostrady, potem jeszcze raz zjechać, i znów zjechać, i tak do skutku – aż skończy się mapa…

6
wszystko-co-lsni-b

Wszystko, co lśni to epicka opowieść z czasów gorączki złota w Nowej Zelandii – o poszukiwaniu szczęścia, marzeniach i przeznaczeniu zapisanym w gwiazdach.

5
wnuczka-do-orzechow-b

Kolejny tom „Jeżycjady” – jak zwykle wesoły, liryczny i krzepiący.

4
pyszne-na-kazda-okazje-b

Spraw, aby każda chwila była wyjątkowa: niespodziewanych gości poczęstuj cynamonową bułeczką, romantycznemu spotkaniu we dwoje dodaj pikanterii, atmosferę świąt przywołaj zapachem drożdżowego ciasta.

3
serce-europy-b

Polska w „Sercu Europy” to nie tylko geograficzny środek kontynentu. To miejsce, w którym rytm rozwoju europejskiej cywilizacji jest najlepiej słyszalny.

2
Opis książki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów.

zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje! 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Matras
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 330  razy.