W Matrasie „Wyspa na prerii” nadal na 1 miejscu, lecz może zacząć obawiać się „Tego mężczyzny” – w 6 odsłonie…


Notowanie z dnia:  11 Sierpień 2014


10
dary-aniola-tom-6-miasto-niebianskiego-ognia-b

Ciemność ogarnęła świat Nocnych Łowców. Chaos i destrukcja obezwładniają Nefilim ale Clary, Jace, Simon i ich przyjaciele łączą siły, żeby walczyć z największym złem, z jakim kiedykolwiek się zetknęli.

9
Fiszka książki w czytanie.na1miejscu.pl

Alexandra Richie przedstawia historię tych 63 dni z historii Warszawy na podstawie zeznań świadków i uczestników walk.

8
wozilam-arabskie-ksiezniczki-b

Opowieść szoferki o najbogatszych księżniczkach świata oraz ich służących, nianiach i jednym królewskim fryzjerze.

7
przepis-na-sukces-ewy-chodakowskiej-b

Po sukcesie bestsellera Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską i dziennika fitness Rok z Ewą Chodakowską opracowała kompleksowy poradnik dla osób, które chcą żyć zdrowo na co dzień.

6
atlas_historyczny_od_starozytnosci_do_wspolczesnosci_szkola_podstawowa-b

Atlas ułatwia uczniom zdobywanie wiedzy historycznej i przygotowanie do egzaminów po szkole podstawowej. Tablica „Od kuli ziemskiej do mapy” wprowadza ucznia w zagadnienia związane z mapą i uczy jak ją czytać.

5
kocha-lubi-pragnie-b

Ta książka to zapis zaskakujących rozmów o tym, czego pragną kobiety i czego chcą mężczyźni. Kocha, lubi, pragnie to jednocześnie szkoła uwodzenia i najlepsza instrukcja obsługi związku.

4
dziewczyny-z-powstania-b

Anna Herbich w przejmujący sposób pokazuje, jak naprawdę wyglądało życie w czasie 63 dni heroicznej bitwy. Pozwala nam zobaczyć Powstanie Warszawskie z zupełnie innej perspektywy: oczami kobiet.

3
gwiazd-naszych-wina-b

Wnikliwa, odważna, pełna humoru i ostra Gwiazd naszych wina to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena.

2
ten-mezczyna-tom-6-jego-prawda-b

Czy ten mężczyzna, który wie, jak zabrać Avę do krainy rozkoszy, pogrąży ją w bezkresnym bólu? Może nie jest tym, za kogo Ava go uważała…

wyspa-na-prerii-b

A gdyby ktoś chciał sprawdzić osobiście, czy jest tak jak tu opisałem, drogę znajdzie łatwo: wystarczy zjechać z autostrady, potem jeszcze raz zjechać, i znów zjechać, i tak do skutku – aż skończy się mapa… 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Matras
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 440  razy.