Na liście bestsellerów biograficznych księgarni Matras opowieści o koronowanych głowach, sportowcach, aktorach, ale na dwóch pierwszych miejscach autobiografia księdza.

„Grunt pod nogami” oraz „Życie na pełnej petardzie” Jana Kaczkowskiego bestsellerami marca.


Notowanie z dnia:  16 Marzec 2016


10
Eugeniusz Bodo. Już taki jestem zimny drań

Drugie, uaktualnione wydanie książki, z licznymi dodatkowymi zdjęciami i nowym materiałem, m.in. o serialu TVP Bodo.

9
Opowieść o miłości i mroku

Tłem opowieści jest dramatyczny okres w historii narodu żydowskiego: druga wojna światowa i Holokaust, mandat brytyjski nad Palestyną, narodziny Państwa Izrael i konflikt z Arabami.

8
Ptaki drapieżne

W niezwykle szczerej rozmowie „Sęp” opowiada o swoich wojennych przeżyciach i o tym, jak on i jego nastoletni koledzy z “patrolu Ptaków”…

7
Fucking Polak. Nowe życie

Wspomina czasy, kiedy był gwiazdą duńskiej ligi, zdradza kulisy olimpijskiej reprezentacji z Barcelony, a także opowiada o Legii, Widzewie i Lechu z lat 90.

6
Królowe przeklęte

Legendarne królowe: Krystyna szwedzka, Maria Antonina, cesarzowa Sissi, Eugenia de Montijo, królowa Wiktoria i jej wnuczka Aleksandra Romanow pokazane od bardziej ludzkiej strony

5
Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX

Wizjoner, geniusz, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi.

4
Stryjeńska. Diabli nadali

O czym rozmawiała cyganeria warszawska, krakowska, zakopiańska, paryska? Co ich łączyło z Zofią Stryjeńską?

3
Zakazane ciało. Historia męskiej obsesji

W najnowszej książce Diane Ducret pokazuje, jak męskie wyobrażenia na temat kobiecego ciała wpłynęły na życie milionów kobiet od starożytności po współczesność.

2
Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość

Sam mówi o sobie, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem, który jest znany z tego, że ma raka. Szef puckiego hospicjum. Ksiądz, który stwierdził, że chętnie pójdzie z Owsiakiem do piekła.

Grunt pod nogami

Grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać – zacznij żyć, właśnie dziś. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, biografie i dokument, Matras
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1395  razy.