W okresie wakacyjnym słuchaczy audiobooków w Matras najbardziej zainteresowała historia współczesnego niewolnictwa.

Książka Marka Rabija „Życie na miarę. Odzieżowe niewolnictwo” na 1 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  25 Sierpień 2016


10
Gen sprzedawcy

Dlaczego — choć wszyscy znamy i teoretycznie potrafimy stosować narzędzia sprzedaży — tylko niektórzy z nas odnoszą w tym zawodzie naprawdę spektakularne sukcesy?

9
Nędznicy. Część 3

Historia byłego galernika Jana Valjeana, komisarza Javera, Fantyny, Kozety i bojowników z paryskiej barykady staje się wielowątkową powieścią rozgrywającą się w XIX-wiecznej Francji.

8
Niebezpieczna gra

W jednym ze szpitali leży Agnes. Kilka lat wcześniej straciła w wypadku samochodowym matkę i brata. Odbiło się to silnie na jej psychice.

7
Kłamstwo i jego wykrywanie w polityce, biznesie i małżeństwie

Autor dostarcza rzetelnej, popartej wynikami badań wiedzy na temat kłamstwa. Informuje, dlaczego głos, mimika, ciało mogą zdradzać kłamstwo, pokazuje, jak umiejętnie obserwować zachowanie mówiącego.

6
Astor Piazzolla. Moja historia

Wiosną 1990 roku A Piazzolla zgodził się na udzielenie szeregu wywiadów Natalio Gorinowi – dziennikarzowi, miłośnikowi tanga i zarazem swemu przyjacielowi.

5
Red Rising. Tom 2. Złoty syn

Darrow au Andromedus, sławny absolwent Instytutu Marsa, wspina się coraz wyżej po szczeblach kariery wśród Złotej Elity.

4
Nędznicy. Część 4

Historia byłego galernika Jana Valjeana, komisarza Javera, Fantyny, Kozety i bojowników z paryskiej barykady staje się wielowątkową powieścią rozgrywającą się w XIX-wiecznej Francji

3
wloczegi-polnocy-ab

Jest to historia niezwykłej przyjaźni psa i niedźwiedzia, które dorastają w arcytrudnych warunkach północnoamerykańskiej puszczy.

2
success-and-change

Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej, stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów.

Życie na miarę. Odzieżowe niewolnictwo

Dobra prezencja bywa kluczem do sukcesu, a metka na ubraniu ma znaczenie. Czasem to kwestia życia lub śmierci. Dla niektórych – dosłownie. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków, Matras
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 2804  razy.