W Matrasie lista bestsellerów zaczyna się od trylogii intryg szpiegowskich a kończy na kryminale o łowcach głów.

Pomiędzy – dużo godzin słuchania i dla dzieci, i dla dorosłych.


Notowanie z dnia:  28 Styczeń 2015


10
lowcy-glow-b

Wartka akcja toczy się w świecie finansowej elity i przestępczym podziemiu. Morderstwa, spektakularne pościgi samochodowe i oszałamiające tempo.

9
zwierzaki-swiata-b

Podobno ludzie, którzy kochają zwierzęta, są dobrzy. Dzięki tym opowiadaniom każdy z nas ma szansę stać się lepszym człowiekiem, ponieważ od tego zależy przyszłość Ziemi i losy zwierząt.

8
nie-gas-swiatla-b

Bernard Minier powraca z thrillerem o manipulacji i osaczeniu, w którym gra na najintymniejszych koszmarach, fobiach i obsesjach nie tylko swoich bohaterów, lecz także czytelników.

7
duma-i-uprzedzenie-ab

W czasach, kiedy małżeństwo było dla kobiety jedyną dostępną karierą, na szczęście nie wszystkie chciały wybrać taką drogę życiową.

6
przygody-tomka-sawyera-ab

Tomek Sawyer był zbyt sprytny i zbyt energiczny, aby dać się ujarzmić systemowi. Im mniej przyjemne było zadanie, które musiał wykonać, tym bardziej kwieciście o nim opowiadał, wywołując zazdrość wszystkich przyjaciół z podwórka.

5
mity-greckie-dla-dzieci-ab

Grzegorz Kasdepke zaprasza najmłodszych czytelników w niesamowitą podróż w czasie i przestrzeni, na Olimp i do starożytnej Grecji…

4
moje-drzewko-pomaranczowe-ab

Widziana oczami dziecka urzeczonego magią kina Brazylia lat 30-tych XX wieku, z jej rosnącym bezrobociem, postępującą pauperyzacją, kontrastami społecznymi.

3
zarzadzanie-sprzedaza-ab

Jego pierwsza i podstawowa rada to: skup się! Zamiast próbować osiągnąć mistrzostwo w czterech tysiącach strategii, skoncentruj się na garstce niezbędnych umiejętności…

2
wloczegi-polnocy-ab

Jest to historia niezwykłej przyjaźni psa i niedźwiedzia, które dorastają w arcytrudnych warunkach północnoamerykańskiej puszczy.

trylogia-szpiegowska-niesmiertelni-nielegalni-niewierni

Misternie skonstruowane thrillery szpiegowskie osadzone w realiach polskich służb specjalnych. Osobiste porachunki, polityczne ambicje, zdrady i spiski w cieniu zagrożenia atakami terrorystycznymi i światowym konfliktem zbrojnym. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków, Matras
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 417  razy.