W InBook na 1 miejscu rodzina Stuhr – Ewa Winnicka rozmawia z ojcem i synem w książce „Obywatel Stuhr”.


Notowanie z dnia:  22 Grudzień 2014


10
przebudzenie-b

Mężczyźni i chłopcy skrycie podkochują się w pani Jacobs; kobiety i dziewczęta – w tym także matka Jamie’go i jego ukochana siostra Claire – tym samym uczuciem darzą wielebnego Jacobsa.

9
gniew-b

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi. Paskudna jesienna pogoda i trudne relacje między nową partnerką i dorastającą córką zajmują go bardziej niż kolejne błahe śledztwa. Do czasu.

8
serce-europy-b

Polska w „Sercu Europy” to nie tylko geograficzny środek kontynentu. To miejsce, w którym rytm rozwoju europejskiej cywilizacji jest najlepiej słyszalny.

7
zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje!

6
wnuczka-do-orzechow-b

Kolejny tom „Jeżycjady” – jak zwykle wesoły, liryczny i krzepiący.

5
genialni-lwowska-szkola-matematyczna

Stefan Banach, Hugo Steinhaus, Stanisław Ulam, Stanisław Mazur, Antoni Łomnicki i wielu innych uczonych tworzyło w latach międzywojennych tzw. lwowską szkołę matematyczną.

4
pyszna-zmiana-czyli-moje-zycie-bez-glutenu

Dzięki mojej diecie nie tylko przestał mnie boleć brzuch, ale też wyleczyłam inne dolegliwości, które towarzyszyły mi przez większość życia.

3
ameryka-po-kawalku

W swojej najnowszej książce Marek Wałkuski wyjaśnia, co spodobało mu się w Ameryce i dlaczego polubił ten kraj.

2
rok-dobrych-mysli-kalendarz-2015

Nowe teksty, nowe rysunki, dodatkowe strony na notatki, codziennie imiona na imieniny, niezwykłe święta i festiwale oraz kilka zdrowych przepisów kulinarnych z mojej kuchni!

obywatel-stuhr

W rozmowach z Ewą Winnicką opowiadają o swoich najbliższych i o trudnej sztuce łączenia pracy z życiem prywatnym, które wciąż jest pod obstrzałem bulwarówek. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, InBook
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 388  razy.