W InBook coraz więcej literatury, lecz na 1 miejscu notowania nadal podręcznik.


Notowanie z dnia:  10 Listopad 2014


10
cialo-i-ducha-ratowac-zywieniem
Ewa Dąbrowska

Często jedynym ratunkiem współczesnego człowieka jest czasowe powstrzymywanie się od jedzenia czyli post… Istnieje jednakże niewielka grupa osób, które nie powinny stosować terapii postnych.

9
magiczne-drzewo-cien-smoka-b

Smok i potężne stwory! Zamek na dnie morza i „cudowne dziecko”… Przygodowa powieść w tempie gry komputerowej, a jednocześnie mądra książka mówiąca o ważnych sprawach dzieci.

8
religa-biografia-najslynniejszego-polskiego-kardiochirurga-b

Bezpośredni, szczery, pogodny. Ufny, za swoimi stawał murem. Chętnie dzielił się wiedzą, umożliwiał awans. Ale nie zniósłby, gdyby mu ktoś stawiał pomnik z cnót.

7
Opis książki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów.

6
oczy-szeroko-otwarte-b

Ta książka mówi o tym, jak sprostać we współczesnym świecie zalewowi informacji, dokonywać lepszych wyborów i podejmować mądre decyzje…

5
gniew-b

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi. Paskudna jesienna pogoda i trudne relacje między nową partnerką i dorastającą córką zajmują go bardziej niż kolejne błahe śledztwa. Do czasu.

4
przywracac-zdrowie-zywieniem-b

Książeczka „Przywracać zdrowie żywieniem” propaguje leczenie chorób dietą warzywno-owocową i krótkotrwałym postem. Autorka jest lekarzem klinicznym.

3
technika-na-co-dzien-4-6-podrecznik-z-cwiczeniami-czesc-1-szkola-postawowa-b

podręczniku pokazano, jak ciekawy i przyjazny może być świat techniki, zwrócono uwagę na fakt, że nauka i postęp techniczny przyczyniają się do odkryć i nowych wynalazków.

2
kubus-i-przyjaciela-kalendarz-2015

Spędź uroczy rok z Kubusiem! Beztroski miś będzie cię codziennie rozśmieszał lub rozczulał swoimi powiedzonkami.

jak-to-dziala-4-6-podrecznik-z-cwiczeniami-szkola-podstawowa-b

Tekst główny, infografiki oraz informacje dodatkowe w atrakcyjny i przystępny sposób przekazują ważne zagadnienia oraz poszerzają wiedzę z różnych dziedzin. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, InBook
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 314  razy.