Letnia wyprzedaż staroci w Gandalfie trwa. Największa (25 procentowa) obniżka na książkę „Sezon burz” Sapkowskiego – i ona też zajęła 1 miejsce notowania.


Notowanie z dnia:  18 Sierpień 2014


10
pan-mercedes-b

Tuż przed zmierzchem, w spokojnym miasteczku, setki zdesperowanych, bezrobotnych ludzi stoi w kolejce na targi pracy. Nagle, bez ostrzeżenia, samotny kierowca w kradzionym Mercedesie wpada w tłum.

9
ciernista-roza-b

Brutalne morderstwo i mroczne tajemnice sprzed lat pogrzebane na idyllicznej angielskiej wyspie…

8
syn-b
Syn

Sonny odsiaduje wyrok w więzieniu w Oslo. Jest znany z cierpliwego wysłuchiwania zwierzeń współwięźniów.

7
emerytura-nie-jest-ci-potrzebna-b

Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych

6
najdluzsza-podroz-b

Historie Iry i Ruth, Sophii i Luke’a zbiegają się w najmniej oczekiwanym momencie…

5
zacisze-gosi-b

Kiedy Kamila zamieszkała w przedwojennej willi z pięknym różanym ogrodem, poczuła, że wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko zaczęło się układać: odnalazła swoje miejsce na ziemi, poznała wspaniałego mężczyznę…

4
zagubione-niebo-b

„Zagubione niebo” to ciepła, mądra i pełna humoru lektura dla wszystkich tych, którym wydaje się, że świat się kończy, podczas gdy on się dopiero zaczyna.

3
inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce.

2
zdrada-b

Linda ma 31 lat. Wszyscy uważają, że ma wspaniałe życie. Mieszka w Szwajcarii, w jednym z najbezpieczniejszych państw świata. Jest w stałym związku. Ma kochającego męża, urocze i dobrze wychowane dzieci oraz świetną pracę dziennikarki.

sezon-burz-b

Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Gandalf
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 296  razy.