Relacja Amelii z „Godzin duchów’ Rafała Kosika nadal na czela notowania księgarni Gandalf. Relacja Kuby nie znajduje wielkiego zainteresowania.


Notowanie z dnia:  16 Czerwiec 2014


10
najdluzsza-podroz-b

Historie Iry i Ruth, Sophii i Luke’a zbiegają się w najmniej oczekiwanym momencie…

9
cwiartka-raz-b

„Ćwiartka raz” to zaproszenie do wspólnej podróży sentymentalnej przez wyjątkowe ćwierćwiecze w wolnej Polsce. To subiektywny przegląd tego, jakie zmiany zaszły w popkulturze, świadomości i gustach.

8
dlugie-lato-w-magnolii-b

Grażyna Jeromin-Gałuszka stworzyła Magnolię – uroczy pensjonat, w samym sercu Bieszczad, w malowniczym zakątku, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Ciche ustronie przyciąga życiowych nieudaczników i wykolejeńców.

7
kuba-i-amelia-godzina-duchow-b

Dwa różne spojrzenia na tę samą historię. Bo czasem warto się zastanowić, co myśli i czuje drugi człowiek, każdy przecież widzi ten sam świat w inny sposób.

6
dlugi-film-o-milosci-powrot-na-broad-peak-b

Hugo-Bader w czerwcu i lipcu 2013 roku przebywał w bazie, w Karakorum, był jednym z czterech członków polskiej wyprawy, która wyruszyła po zaginionych Tomasza Kowalskiego i Macieja Berbekę

5
zacisze-gosi-b

Kiedy Kamila zamieszkała w przedwojennej willi z pięknym różanym ogrodem, poczuła, że wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko zaczęło się układać: odnalazła swoje miejsce na ziemi, poznała wspaniałego mężczyznę…

4
ciernista-roza-b

Brutalne morderstwo i mroczne tajemnice sprzed lat pogrzebane na idyllicznej angielskiej wyspie…

3
zdrada-b

Linda ma 31 lat. Wszyscy uważają, że ma wspaniałe życie. Mieszka w Szwajcarii, w jednym z najbezpieczniejszych państw świata. Jest w stałym związku. Ma kochającego męża, urocze i dobrze wychowane dzieci oraz świetną pracę dziennikarki.

2
zagubione-niebo-b

„Zagubione niebo” to ciepła, mądra i pełna humoru lektura dla wszystkich tych, którym wydaje się, że świat się kończy, podczas gdy on się dopiero zaczyna.

amelia-i-kuba-godzina-duchow-b

Dwa różne spojrzenia na tę samą historię. Bo czasem warto się zastanowić, co myśli i czuje drugi człowiek, każdy przecież widzi ten sam świat w inny sposób. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Gandalf
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 307  razy.