Na liście bestsellerów Gandalfa przeważają książki autorów polskich (7), jednak 1 miejsce dla pisarki pochodzącej z Hawajów Hanya Yanagihary. Jej „Małe życie” zostało bestsellerem czerwca, wyprzedzając przeniesiony z ruchomych obrazów na słowa film „Star Wars. Przebudzenie mocy”. Natomiast nowa książka Katarzyny Grocholi dopiero na 3 miejscu.


Notowanie z dnia:  8 Czerwiec 2016


10
Przewieszenie

Podhalem wstrząsa seria wypadków w górach. Początkowo czarna passa wydaje się jedynie ciągiem pechowych zdarzeń, jednak śledczy ostatecznie odkrywają związek między ofiarami.

9
Wybieraj wystarczająco dobrze

Współczesny świat każe nam nieustannie wybierać. Zawsze można wyżej, szybciej, lepiej, dalej, a ci, którzy nie dają rady – po prostu niewystarczająco się starają.

8
Skucha

Jacek Hugo-Bader przejechał kawał świata, spotkał fascynujących ludzi, ale dopiero teraz opowiada o swojej najpoważniejszej wyprawie, największym wyzwaniu. Kreśli historię polskiej opozycji…

7
Portret wisielca

Ósma powieść z cyklu o komisarzu Maciejewskim to kryminał retro z wątkiem uniwersyteckim. Śledztwo dociera do granicy wyznaczonej kodeksem, ale pod nią jest drugie dno prawdy i ludzkich ambicji.

6
Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 5

Wybuchowe i nieprzewidywalne zakończenie cyklu. Tego się nie spodziewacie.

5
Hayden War. Tom 2. Narodziny Walkirii

Dwa lata po inwazji na Świecie Haydena oddziały partyzantki i nieprzyjaciela znalazły się w impasie, ale żadna ze stron nie zamierza tak pozostawić stanu rzeczy.

4
Trawers

Finał bestsellerowej trylogii z komisarzem Forstem autorstwa Remigiusza Mroza, najgorętszego nazwiska polskiego kryminału.

3
Przeznaczeni

Historie wszystkich bohaterów zbiegają się w kulminacyjnym punkcie. Jedni otrzymają szansę od losu, inni tę szansę bezpowrotnie stracą…

2
Star Wars. Przebudzenie mocy

Oficjalna adaptacja książkowa najnowszego filmu z serii Star Wars. W środku wkładka ze zdjęciami z filmu!

Małe życie

Poruszający obraz dojrzewania, sukcesu, traumy i przyjaźni. Najgłośniejsza amerykańska powieść 2015 roku, która wzbudziła falę zachwytu, a zarazem gorącą dyskusję wśród krytyków i czytelników. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Gandalf
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 732  razy.