W lutym w Gandalfie największym powodzeniem cieszyły się e-booki fantasy i kryminały.

Ale w dziesiątce tytułów odnajdziemy również książki niebeletrystyczne (Mariusza Urbanka „Genialni. Lwowska szkoła matematyczna” oraz Marty Spychały „Mniej”), czy opowiadania o  pokoleniu Facebooka (Jerzego Krakowskiego „Lemingi”)


Notowanie z dnia:  03 Luty 2015


10
ewangelia-krwi-b

Gotycka powieść o poszukiwaniu cudownej księgi znanej jako „Ewangelia krwi”. Trzęsienie ziemi w Izraelu ujawnia podziemny grobowiec.

9
mniej-intymny-portret-zakupowy-polakow-b

Nie pamiętam już, kiedy i dlaczego przyszło mi do głowy, że kluczem do codzienności może być portfel. Jego zawartość (bądź jej brak) i to, co się z nią robi.

8
lemingi-mlodzi-wyksztalceni-i-z-wielkich-osrodkow-b

Zbiór 40 zabawnych, skłaniających do refleksji opowiadań z życia młodych pracowników korporacji.

7
genialni-lwowska-szkola-matematyczna

Stefan Banach, Hugo Steinhaus, Stanisław Ulam, Stanisław Mazur, Antoni Łomnicki i wielu innych uczonych tworzyło w latach międzywojennych tzw. lwowską szkołę matematyczną.

6
slowa-swiatlosci-b

Świetliści Rycerze muszą znów powstać. W końcu wypowiedziano starożytne przysięgi, spreny powracają. Ludzie szukają tego, co zostało utracone. Być może ta misja ich zniszczy.

5
love-rosie

Rosie i Alex od najmłodszych lat są nierozłączni. Dziecięca przyjaźń z każdym dniem przeradza się w młodzieńczą miłość.

4
pomnik-cesarzowej-achai-tom-4-b

Ponad pół miliona fanów cesarzowej Achai doczekało się siódmej odsłony kultowego uniwersum. Co czeka władcę? Zwycięstwo czy śmierć? Imperium musi trwać Imperium musi trwać.

3
zabojczyni-i-imperium-adarlanu-szklany-tron-opowiesc-4-b

Zabójczyni i imperium Adarlanu to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Szklanego tronu. Czwarta, ostatnia nowela zaskoczy nawet największych znawców serii.

2
kwestja-krwi-b

Poznajemy początki kariery Maciejewskiego w policji, trafia on po przerwanych studiach do prowincjonalnego Zamościa. Równocześnie – bo narracja jest dwutorowa – obserwujemy perypetie bohatera po II wojnie, za czasów stalinowskich

sprawa-osobista-b

Nieznany sprawca strzela z dużej odległości do prezydenta Francji. Zamach jednak cudem się nie udaje. Snajper jest doskonałym zawodowcem, ma wielkie umiejętności strzeleckie, a w dodatku niebywały talent do kamuflażu, gdyż nie pozostawia po sobie żadnych śladów. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Gandalf
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 385  razy.