W lipcu w Gandalfie najchętniej sięgamy po e-booki z lżejszą literaturą.

Nie w głowie nam książki ekonomiczne, informatyczne, a nawet poradniki. No, chyba że jest to poradnik Anny Lewandowskiej „Zdrowe gotowanie by Ann” (na 4 miejscu).


Notowanie z dnia:  06 Lipiec 2016


10
Małe życie

Poruszający obraz dojrzewania, sukcesu, traumy i przyjaźni. Najgłośniejsza amerykańska powieść 2015 roku, która wzbudziła falę zachwytu, a zarazem gorącą dyskusję wśród krytyków i czytelników.

9
Smocze koncerze

Doskonałe połączenie realiów historycznych z okresu tuż przed odsieczą wiedeńską z typowymi dla twardego SF technologiami.

8
Fakt. Tak było naprawdę. Seks, afery, polityka

Z książki wyłania się przygnębiający obraz polskiej elity politycznej i kulturalnej.

7
Szklany tron. Tom 4. Królowa Cieni

Nadszedł czas walki o wszystko, co ważne. Aelin wraca do Adarlanu, by pomścić bliskich, odzyskać tron i stanąć twarzą w twarz z cieniami przeszłości.

6
Łaskun

Szósty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa.

5
Mężczyźni z różowym trójkątem

Wspomnienia Heinza Hegera (pseudonim Josefa Kohouta) są uznawane za unikatowe nie tylko na przełamanie tabu, ale również na opis cierpienia tej grupy ofiar, która była prześladowana również po wojnie

4
Zdrowe gotowanie by Ann

170 autorskich przepisów Anny Lewandowskiej na pyszne i zdrowe potrawy to prosta droga do sukcesu.

3
Hayden War. Tom 3. Walkiria w ogniu

Wojna, która zaczęła się na Świecie Haydena, rozprzestrzeniła się w Galaktyce, ale wciąż ta w zasadzie mało ważna kolonia pozostaje centralnym punktem konfliktu.

2
Głębia. Tom 2. Powrót

Głębia powraca! Wieści o zakazanym ładunku „Wstążki” docierają do najwyższych władz Zjednoczenia. Machina Triumwiratu idzie w ruch.

Summoner Zaklinacz. Tom 2. Wyprawa

Sądzony za zbrodnię, której nie popełnił, Fletcher musi stawić czoła niesprawiedliwej Inkwizycji oraz wziąć udział w ważnej dla bezpieczeństwa królestwa misji zleconej przez samego króla Hominum. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Gandalf
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 3276  razy.