Kwietniowe bestsellery e-booków w Gandalfie należy do twardej SF – 4 tom „Odyssey One” Evana Currie na 1 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  07 Kwiecień 2015


10
bycie-milym-to-przeklenstwo-b

Autorka zabiera czytelnika w podróż do poznania siebie i własnych potrzeb. Wyjaśnia przyczyny i mechanizmy zjawiska bycia miłym, nie ocenia ludzkich zachowań…

9
ostatnia-szansa-b

Kiedy wydaje się, że Marco zdołał przekonać Hannah o swojej miłości i o tym, że mogą zostać szczęśliwą parą, ona dowiaduje się o jego tajemnicy.

8
futu-re-b

Ktoś musi to robić – czuwać, by ów nowy wspaniały świat nie runął pod ciężarem przeludnienia, dbać, by jego kruchej równowagi nie zniszczyły zwierzęce instynkty człowieka. Ktoś musi troszczyć się o to, by ludzie żyli tak, jak przystoi nieśmiertelnym. Tym kimś jestem ja.

7
linia-krwi-b

Komandor Gray Pierce musi stawić czoła wydarzeniom, które dzieli 1000 lat, a które stanowią kolejne ogniwa spisku mającego na celu zmianę losów ludzkości.

6
bez-tchu-tom-3-pozar-krwi-b

Trzej przyjaciele – Gabe, Jace i Ash – wspólnie zarządzają potężną firmą. Młodzi, przystojni, bogaci i bezwzględni w interesach, lubią dominować również w życiu prywatnym – szczególnie w łóżku.

5
ez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg

Wybitny neurobiolog Jerzy Vetulani w rozmowie z Marią Mazurek opowiada o tajemnicach skomplikowanego i wciąż nie do końca poznanego organu: ludzkiego mózgu.

4
siodemka-b

To brutalna, szczera do bólu próba opisu tego, co swojskie, a zarazem bardzo tajemnicze i dotąd niezbadane.

3
mysl-jak-sherlock-holmes-b

Łącząc najnowszą wiedzę na temat psychologii człowieka i działania układu nerwowego, Maria Konnikova pokazuje, w jaki sposób każdy z nas przy odrobinie cierpliwości i konsekwencji może wyostrzyć swoją percepcję, pogłębić świadomość i wyćwiczyć szare komórki.

2
demony-czasu-pokoju-3-b

Efektowne zakończenie trylogii Adama Przechrzty Mroczna i brutalna opowieść. Trochę powieść wojenna, trochę sensacja w niezwykłych realiach powojennej Moskwy.

odyssey-one-tom-4-w-ogniu-wojny-b

Dzięki wsparciu prezydenta Konfederacji oraz sztabu Gwardii Narodowej Eric Weston może nie tylko oczyścić z dronów Nowy Jork, lecz także odzyskać inne zakażone miasta. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Gandalf
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 435  razy.