W królestwie polskiej fantastyki niewielkie zmiany – Andrzej Sapkowski nie może prześcignąć Dana Browna. Może z powodu tego, że książkę wydało inne wydawnictwo…


Notowanie z dnia:  03 Grudzień 2013


10
zbrodnia-w-efekcie-b

„Zbrodnia w efekcie” to kolejna wciągająca i pełna humoru powieść kryminalno-obyczajowa Joanny Chmielewskiej.

9
pulapka-tesli_ziemianski

Ziemiański jak trójkąt bermudzki po raz kolejny wciąga czytelnika w swoje historie

8
potega-podswiadomosci-b

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia.

7
slepa-plama_noczkin
Wiktor Noczkin

Pierwsza rosyjskojęzyczna powieść z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. przetłumaczona na język polski.

6
jazyk-niemowlat-b

Tracy Hogg znana jest w Stanach Zjednoczonych z popularnych programów na temat skutecznego i pełnego miłości wychowania dzieci. Pomogła tysiącom rodzin w rozwiązaniu trudnych kwestii dotyczących ich brzdąców. Poznaj pomysły najznakomitszej Mamy, Babci i Niani — i zacznij mówić w tym samym języku, co Twoja pociecha.

5
dzielenie-sie-kalendarz-2014_coelho
Paulo Coelho

Podróż przez cały rok w towarzystwie sentencji Paula Coelho.

4
samozwaniec-tom-4-b

Samozwaniec, to opowieść o największej awanturniczej wyprawie Polaków, porównywalnej z podbojami hiszpańskich konkwistadorów. Jacek Komuda w swoich książkach stosuje prostą i sprawdzoną zasadę – historia jest sama w sobie barwna…

3
za-horyzontem-uniwersum-metro-2033-b

Powieść wieńczy trylogię Andrieja Diakowa, na którą składają się tomy Do światła i W mrok. W Rosji są to najpoczytniejsze – obok Metra 2033 i Metra 2034 – książki Uniwersum Metro 2033 – międzynarodowego projektu Dmitrija Glukhovsky’ego.

2
sezon-burz-b

Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi.

inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Fabryka
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 465  razy.