Kosmetyczne zmiany…

Fabryka.pl jest jak lokomotywa Tuwima („Ciężka, ogromna i pot z niej spływa”), rozkręca się powoli, ale miejmy nadzieję, że jak koła pójdą w ruch, to w każdym notowaniu znajdziemy nowe książki.


Notowanie z dnia:  16 Styczeń 2014


10
slepa-plama_noczkin
Wiktor Noczkin

Pierwsza rosyjskojęzyczna powieść z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. przetłumaczona na język polski.

9
samozwaniec-tom-4-b

Samozwaniec, to opowieść o największej awanturniczej wyprawie Polaków, porównywalnej z podbojami hiszpańskich konkwistadorów. Jacek Komuda w swoich książkach stosuje prostą i sprawdzoną zasadę – historia jest sama w sobie barwna…

8
perfekcyjna-pani-domu-poradnik-b

Dzięki radom i wsparciu Małgorzaty Rozenek na zawsze pożegnasz bałagan, a w Twoim domu będzie lśnić!

7
jazyk-niemowlat-b

Tracy Hogg znana jest w Stanach Zjednoczonych z popularnych programów na temat skutecznego i pełnego miłości wychowania dzieci. Pomogła tysiącom rodzin w rozwiązaniu trudnych kwestii dotyczących ich brzdąców. Poznaj pomysły najznakomitszej Mamy, Babci i Niani — i zacznij mówić w tym samym języku, co Twoja pociecha.

6
moje-lata-w-top-gear-b

W serii swoich bijących rekordy popularności bestsellerów Jeremy Clarkson wykazał, jak zagadkowe, niezrozumiałe i frustrujące jest to miejsce: to istny dom wariatów, który najwyraźniej prowadzą… wariaci.

5
potega-podswiadomosci-b

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia.

4
kalendarz-2014-rok-dobrych-mysli-b
Beata Pawlikowska

365 dni. 365 dobrych myśli. 365 powodów, żeby być szczęśliwym człowiekiem. Inspirujące, motywujące, zachęcające do zmiany.

3
cesarska-manierka_pilipiuk
Andrzej Pilipiuk

Krótkie i barwne historie utkane w niezwykłą kompozycję światów Książki Andrzeja Pilipiuka już ponad dziesięć lat cieszą się wyjątkową popularnością wśród czytelników i, jak się okazuje, wciąż zyskują kolejnych wielbicieli

2
dzielenie-sie-kalendarz-2014_coelho
Paulo Coelho

Podróż przez cały rok w towarzystwie sentencji Paula Coelho.

sezon-burz-b

Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Fabryka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 412  razy.