Stephen King wciąż nie do przebicia, jego 3 książki zajmują górną część notowania bestsellerów nie tylko w empik.com.

Ale na dole listy dwie książki Tomasza Sekielskiego.


Notowanie z dnia:  28 Luty 2015


10
sejf-b

Złoto Saddama i kulisy polskiej polityki… „Sejf” to elektryzujący debiut powieściowy znanego dziennikarza. Sielską atmosferę w wiosce na Podlasiu przerywa szokujące odkrycie. Ze stawu koło cerkwi policja wyławia zmasakrowane, trudne do zidentyfikowania zwłoki.

9
czarna-loteria-b

To miał być banalny zabieg chirurgiczny, ale pacjentka, pielęgniarka miejscowego szpitala, umarła niespodziewanie na stole operacyjnym.

8
obraz-kontrolny-b

Dowiedz się, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem w rozgrywce z bezlitosnym przeciwnikiem. Od operacji „Nabucco”, opisanej w „Sejfie”, pierwszej książce autora…

7
pielgrzym

Młoda kobieta zamordowana w podrzędnym hotelu na Manhattanie. Mężczyzna publicznie ścięty w Arabii Saudyjskiej. Oczy skradzione żywemu człowiekowi pracującemu w tajnym syryjskim laboratorium badawczym…

6
the-walking-dead-zywe-trupy-upadek-gubernatora-czesc-2-b

Imperium Philipa Blake’a chwieje się w posadach. Fundamenty kruszeją, fasady pokrywają się pęknięciami, a z mozołem wznoszone mury rozpadają się w proch. Upadek Gubernatora, okupiony krwią, potem i łzami, staje się faktem.

5
cmetarz-zwiezat-b

Droga i miejsce za domem, w lesie, pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków, z napisem na bramie: CMĘTARZ ZWIEŻĄT (cóż, nie wszystkie dzieci znają dobrze ortografię…).

4
pan-mercedes-b

Tuż przed zmierzchem, w spokojnym miasteczku, setki zdesperowanych, bezrobotnych ludzi stoi w kolejce na targi pracy. Nagle, bez ostrzeżenia, samotny kierowca w kradzionym Mercedesie wpada w tłum.

3
domofon-b

Makabryczne halucynacje i koszmary senne, dziwne głosy, tajemniczy lokatorzy i zagadkowe ofiary – Domofon, thriller Zygmunta Miłoszewskiego rozgrywający się na pozornie zwyczajnym warszawskim osiedlu, to frapująca i przerażająca, ale też pełna humoru lektura.

2
niesmiertelni

Ekipa Konrada Wolskiego dociera do ściśle tajnej informacji – na terenie Korei Północnej dokonano próbnych eksplozji ładunków jądrowych wyprodukowanych w Iranie.

przebudzenie-b

Mężczyźni i chłopcy skrycie podkochują się w pani Jacobs; kobiety i dziewczęta – w tym także matka Jamie’go i jego ukochana siostra Claire – tym samym uczuciem darzą wielebnego Jacobsa. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com, kryminał, horror i sensacja
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 540  razy.