Przeglądając notowanie empik.com poradników dla fotografujących można stwierdzić, że fotografia nie ma tajemnic.

Nieważne, czy to problem ekspozycji, czy kompozycji.


Notowanie z dnia:  4 Luty 2015


10
fotografia-cyfrowa-edycja-zdjec-b

W trakcie lektury w mig zrozumiesz, dlaczego Photoshop zdobył takie uznanie wśród profesjonalistów oraz dlaczego tak chętnie używają go amatorzy.

9
ekspresowe-porady-fotograficzne-b

Bryan Peterson, uznany na całym świecie nauczyciel fotografii, zdradzi ci rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł wykonywać doskonałe fotografie.

8
kompozycja-bez-tajemnic-b

W tym praktycznym poradniku znany fotograf, instruktor i autor bestsellerów, Bryan Peterson, skupia się na kolorze, liniach, świetle i wzorach

7
swiatlo-w-fotografii-b

Style oświetlania ciągle się zmieniają, ale natura światła zawsze pozostaje taka sama. Kiedy już zrozumiesz podstawowe prawa fizyki związane z oświetleniem i dzięki tej książce twój potencjał twórczy stanie się nieskończony!

6
fotografia-produktowa-od-przedmiotu-do-martwej-natury-wydanie-rozszerzone-i-zaktualizowane-b

Autor nie tylko szczegółowo opisuje aranżacje samych scen, ale omawia także sposoby edycji obrazu w Photoshopie i wykorzystywane techniki maskowania oraz łączenia warstw. Niewielkim zmianom uległa również część teoretyczna książki.

5
mamarazzi-fotografowanie-dzieci-poradnik-dla-mam-b

Dzieciństwo to tysiące pięknych, wzruszających chwil, które każdy rodzic chciałby zachować na zawsze. Właśnie dlatego aparat fotograficzny to najlepszy przyjaciel każdej mamy…

4
fotografia-kulinarna-dla-blogerow-b

Rodzaje oświetlenia, głębia ostrości, rodzaje aparatów i formaty plików – to tylko część zagadnień, z którymi zapoznasz się na kolejnych stronach.

3
sekrety-mistrza-fotografii-cyfrowej-nowe-ujecia-scotta-kelby-ego-b

Jak sprawić, żeby twoje zdjęcia nie utonęły w masie przeciętnych, średniej jakości fotografii? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w niepowtarzalnej książce mistrza Scotta Kelby’ego.

2
fotografia-bez-tajemnic-b

Techniki, które każdy fotograf powinien znać, by robić lepsze zdjęcia przyrody, krajobrazów, ludzi i zbliżeń.

ekspozycja-bez-tajemnic-b

Jak dokonać pomiaru światła? Jak fotografować pod światło lub ze światłem? Poznaj tajniki ekspozycji według Bryana Petersona… 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com, hobby
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 581  razy.