W Merlinie „Gniew” Zygmunta Miłoszewskiego na 10 pozycji – natomiast w empik.com na 1 miejscu.


Notowanie z dnia:  13 Październik 2014


10
kuchnia-polska-bez-pszenicy-b

Obszerna część poświęcona przepisom zawiera ponad 300 receptur na domowe posiłki od rana do wieczora: chleby i bułki, słodkie i słone śniadania, pożywne zupy, dania obiadowe oraz sałatki i przekąski.

9
olimpijscy-herosi-tom-5-krew-olimpu-b-iext26620711.jp

Mimo że grecko-rzymska załoga „Argo II” zrobiła postępy w wielu swoich misjach, herosi wciąż są daleko od pokonania Matki Ziemi, Gai. Wszyscy jej giganci powstali, potężniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.

8
wszystko-co-lsni-b

Wszystko, co lśni to epicka opowieść z czasów gorączki złota w Nowej Zelandii – o poszukiwaniu szczęścia, marzeniach i przeznaczeniu zapisanym w gwiazdach.

7
tesknie-za-toba-b

Policjantka Kat Donovan przeglądając profile na portalu randkowym, natrafia na zdjęcie byłego narzeczonego, który wiele lat temu złamał jej serce.

6
zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje!

5
kuchnia-fit-b

Bez mądrego odżywiania nie ma co marzyć o zdrowiu i byciu fit. Tego nie zastąpi nawet najbardziej wymyślny trening ani góra suplementów diety.

4
zyj-zdrowo-i-aktywnie-z-anna-lewandowska-b

Moda na zdrowy styl życia rozkwita, ale Anna Lewandowska w swojej książce buntuje się przeciwko użyciu słowa „moda”, pisząc: „Moda to zjawisko, które przemija.

3
szkola-zycia-b

Znajdziesz tu historie z mojego życia, które sprawiły, że dotarłam na sportowe wyżyny.

2
religa-biografia-najslynniejszego-polskiego-kardiochirurga-b

Bezpośredni, szczery, pogodny. Ufny, za swoimi stawał murem. Chętnie dzielił się wiedzą, umożliwiał awans. Ale nie zniósłby, gdyby mu ktoś stawiał pomnik z cnót.

gniew-b

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi. Paskudna jesienna pogoda i trudne relacje między nową partnerką i dorastającą córką zajmują go bardziej niż kolejne błahe śledztwa. Do czasu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 521  razy.