Na liście EMPiK aż 5 nowych książek. Jednak żadnej z nich nie udało  się przebić na 1 miejsce i „Wyspa na prerii” Cejrowskiego pozostaje bestsellerem tygodnia.


Notowanie z dnia:  4 Sierpień 2014


10
gwiazd-naszych-wina-b

Wnikliwa, odważna, pełna humoru i ostra Gwiazd naszych wina to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena.

9
glosy-pamano-b

W Pirenejach, w Pallars, regionie potraktowanym przez wojsko generała Franco z niespotykanym bestialstwem, ściera się moralna podłość frankizmu z bohaterstwem i tchórzostwem indywidualnym i grupowym tuż po zakończeniu hiszpańskiej wojny domowej.

8
przystanek-barcelona-b

Barcelona zachwyca i rozkochuje, ale daje się poznać tylko tym, którzy zejdą z turystycznego szlaku i przyjrzą się jej krytycznym okiem.

7
stulatek-ktory-wyskoczyl-przez-okno-i-zniknal-b

Życiowa podróż szwedzkiego Forresta Gumpa po ostatnich stu latach losów świata.

6
dary-aniola-tom-6-miasto-niebianskiego-ognia-b

Ciemność ogarnęła świat Nocnych Łowców. Chaos i destrukcja obezwładniają Nefilim ale Clary, Jace, Simon i ich przyjaciele łączą siły, żeby walczyć z największym złem, z jakim kiedykolwiek się zetknęli.

5
ulaskawienie-b

Backman był wcześniej wszechpotężnym lobbystą, załatwiającym sprawy dla obcych rządów, ogromnych korporacji, bogatych firm. Stracił wszystko i trafił za kratki, bo podjął się pośrednictwa w sprzedaży oprogramowania…

4
podroz-na-sto-stop-b

Wibrująca kolorami, zapachami i smakami kuchni powieść, kipiąca nimi aż po brzegi kart, serwuje rubaszną biesiadę ze słów o rodzinie, narodowościach i tajnikach dobrego smaku.

3
Fiszka książki w czytanie.na1miejscu.pl

Alexandra Richie przedstawia historię tych 63 dni z historii Warszawy na podstawie zeznań świadków i uczestników walk.

2
dziewczyny-z-powstania-b

Anna Herbich w przejmujący sposób pokazuje, jak naprawdę wyglądało życie w czasie 63 dni heroicznej bitwy. Pozwala nam zobaczyć Powstanie Warszawskie z zupełnie innej perspektywy: oczami kobiet.

wyspa-na-prerii-b

A gdyby ktoś chciał sprawdzić osobiście, czy jest tak jak tu opisałem, drogę znajdzie łatwo: wystarczy zjechać z autostrady, potem jeszcze raz zjechać, i znów zjechać, i tak do skutku – aż skończy się mapa… 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 476  razy.