Notatki osobiste Jana Pawła II przegoniły resortowe dzieci z 1 miejsca.

To mocno uduchowione notowanie. Odnajdziemy w nim cuda (Jesteś cudem) oraz anioły. Te ostatnie trochę kontrowersyjne, bo raz mocno podchmielone (Pod Mocnym Aniołem), a drugi raz ze szpitala psychiatrycznego (Anioły jedzą trzy razy dziennie).

 


Notowanie z dnia:  27 Styczeń 2014


10
ciemny-eden-b
Beckett Chris

Na odległej, obcej i pozbawionej słońca planecie zwanej Edenem, 532 członków Rodziny szuka schronienia w świetle i cieple drzew lampowych.

9
zmien-swoje-zycie-z-ewa-chodakowska-b

Książka zawiera instrukcje i wskazówki dotyczące treningów oraz praktyczne porady na temat diety i zdrowego stylu życia. Jest to kompleksowy program miesięcznej metamorfozy podzielony na 30 dni.

8
zaklinacz-czasu-b

„Zaklinacz czasu” to piękna opowieść na miarę „Alchemika” – książka, która dla wielu czytelników na całym świecie stała się inspiracją i impulsem do życiowych zmian.

7
anioly-jedza-trzy-razy-dziennie-b
Grażyna Jagielska

Autorka zabiera nas w podróż pełną intymnych zwierzeń i prawdziwych emocji. W poruszający sposób opisuje azyl dla zagubionych oraz obrazy, które prześladowały ich latami.

6
Pod Mocnym Aniołem

Najgłośniejsza powieść Jerzego Pilcha, uhonorowana Nagrodą Literacką NIKE w 2001 r.

5
wilk-z-wall-street-b

Satyryczna rekonstrukcja jednej z najbardziej zwariowanych karier w historii światowego biznesu.

4
jestes-cudem-b

Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie.

3
zagrozeni-b
Daugherty C.J.

Akademia Cimmeria stała się dla Allie czymś więcej niż szkołą – była jej schronieniem. Jednak grupa ludzi powiązanych z rodziną dziewczyny próbuje zniszczyć wszystko to, co dla Allie ważne.

2
media-resortowe-dzieci-cenzura-b

Wychowane w rodzinach działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR. Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem SB.

jestem-bardzo-w-rekach-bozych-notatki-osobiste-1962-2003-b
Jan Paweł II

Te notatki, choć są zapisem chwil, wykraczają poza granice życia Jana Pawła II, przenosząc nas tam, gdzie to co ludzkie i to co Boże łączy się w wymiarze świętości. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 407  razy.