Wśród bestsellerów poświęconych rowerom i kolarstwu najwięcej odnajdziemy książek na temat kolarstwa górskiego (5 książek). Jednak zanim wyruszy się na łatwe czy trudne trasy należy przygotować rower (również 3 książki).

Nie dziwi więc 1 miejsce poradnika „Zinn i sztuka serwisowania roweru górskiego”.


Notowanie z dnia:  20 Lipiec 2016


10
Kolarstwo górskie. Wskazówki ekspertów krok po kroku

„Kolarstwo górskie” przeznaczone jest dla rowerzystów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności i nauczyć się, jak osiągnąć wyższy poziom dzięki lepszej technice jazdy.

9
Rowery górskie

Książka zawiera skondensowaną wiedzę na temat kolarstwa górskiego – sportu, który rozpala ducha przygody i pozwala dojechać o własnych siłach niemal do każdego miejsca.

8
Rowery. Regulacja, naprawa, konserwacja

Książka wyjaśnia krok po kroku wszystkie aspekty obsługi rowerów wskazując na trudności i czas poszczególnych czynności.

7
Trening rowerowy. Jak trenować, by osiągnąć wyższy poziom

Trening rowerowy to doskonały poradnik dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o tak wielowymiarowej aktywności sportowej, jaką jest jazda na rowerze

6
Naprawa i konserwacja rowerów dla bystrzaków

W książce znajdziesz informacje o wszystkich elementach roweru. Dowiesz się, jak właściwie konserwować sprzęt, jak uczynić go najwygodniejszym środkiem transportu, a nawet jak naprawić hamulce, układ kierowniczy czy przerzutki!

5
Jazda rowerem górskim

Mistrz świata Brian Lopes i znany trener Lee McCormack prezentują techniki jazdy rowerem górskim, niezbędne, by osiągnąć wyższy poziom kolarskich możliwości.

4
Biblia treningu kolarza górskiego

„Biblia treningu kolarza górskiego” poprowadzi cię we właściwym kierunku, pomoże się przygotować i zapewni sukces!

3
Kolarstwo. Podstawy treningu

W treningu kolarskim rower to nie wszystko. Jak w każdym sporcie o sukcesach decydują warunki fizjologiczne, poziom wytrenowania oraz psychika.

2
Ukryta przewaga. Trening mięśni głębokich

Książka Toma Danielsona to obowiązkowa lektura nie tylko dla kolarzy. Trening mięśni głębokich jest ważny w każdej dyscyplinie sportu, gdyż to właśnie w nich kryje się tytułowa „ukryta przewaga”.

Zinn i sztuka serwisowania roweru górskiego

Książka zawiera szczegółowe instrukcje obsługi i naprawy wszystkich części roweru górskiego. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com, wakacje i podróże
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1516  razy.