To, że na liście bestsellerów literatury grozy i horrorów znajdzie się kilka pozycji autorstwa Stephena Kinga – nie dziwi.

Ale zaskoczeniem może być 1 miejsce na liście bestsellerów księgarni empik.com – powieść Marka Z. Danielewskiego „Dom z liści”.


Notowanie z dnia:  26 Październik 2016


10
Kostuszka

Dotknięta głęboką traumą dziewczynka, z dnia na dzień pozbawiona obojga rodziców, ląduje w obcym kraju, wśród obcych dla siebie ludzi.

9
Niemy strach

„Niemy strach” to dojrzała, silna w swojej wymowie powieść, która przyprawi o dreszcze niejednego czytelnika spragnionego solidnej dawki mocnych wrażeń.

8
Łowca snów

Już wkrótce, czwórka przyjaciół zostanie zmuszona, aby stawić czoła niezwykłemu wrogowi, a nitki przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, jak w Indiańskim talizmanie zwanym Łapaczem Snów zostaną splątane ze sobą…

7
Dziewczyna z sąsiedztwa

„Dziewczyna z sąsiedztwa” to legendarna już opowieść o szaleństwie rodzącym się w ludzkim umyśle i o tym, jak to szaleństwo zaraża wszystkich wokół…

6
Bazar złych snów

Stephen King olśniewa czytelników swoim darem tworzenia krótkiej prozy. W „Bazarze złych snów” zebrał swoje najnowsze opowiadania.

5
lsnienie-b

Pięcioletni chłopiec Danny znalazł się z rodzicami w opustoszałym na zimie hotelu. Wrażliwe, obdarzone zdolnościami wizjonerskimi dziecko odbiera fluidy czające się w jego murach; były one świadkami krwawych porachunków świata przestępczego i milionerów.

4
cmetarz-zwiezat-b

Droga i miejsce za domem, w lesie, pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków, z napisem na bramie: CMĘTARZ ZWIEŻĄT (cóż, nie wszystkie dzieci znają dobrze ortografię…).

3
Sklepik z marzeniami

Czy bez pomocy sił nadprzyrodzonych uda się odnieść zwycięstwo w walce z czarną magią? Jaką cenę przyjdzie zapłacić?

2
bastion-b

Przerażająca wizja opustoszałego świata, obraz apokalipsy. Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę.

Dom z liści

Johnny Wagabunda, były pracownik salonu tatuażu w Los Angeles, znajduje notes Zampano, starszego pana i odludka, który został znaleziony martwy w swoim zagraconym mieszkaniu 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com, kryminał, horror i sensacja
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1855  razy.