Zmiany na pierwszych dwóch miejscach. „Ziarno prawdy” wypadło poza dziesiątkę, „Zniszcz ten dziennik” spadł na 7 miejsce.

Dwa pierwsze miejsca zajęły książki erotyczne. „Pożar krwi” na 1 miejscu notowania, a pakiet Greya na 2.

„Snajper” nadal na 3 pozycji.


Notowanie z dnia:  9 Marzec 2015


10
pros-mnie-o-co-chcesz-tom-4-zawsze-b

Namiętnie się kochają, pragną i równie namiętnie ranią. Obiecali sobie, że nie będą mieli przed sobą tajemnic.

9
najgorszy-czlowiek-na-swiecie-b

Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Od zawsze tak było. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować. Dla znajomych jest przebojową imprezowiczką, wygadaną i wesołą..

8
Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie

Książka Ukryte Terapie powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji, które nawet w środowisku medycznych są zupełnie nieznane.

7
zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje!

6
wodospady-cienia-tom-4-szepty-o-wschodzie-ksiezyca-b

Kylie różni się od swoich rówieśników nawet na obozie dla nadnaturalnych istot. Widzi duchy i nie należy do żadnego gatunku – za to ma cechy ich wszystkich.

5
wspolczesne-maniery-czyli-jak-sie-zachowywac-w-drodze-na-szczyt-b

Niezwykły duet: światowej sławy ekspertka w dziedzinie etykiety i gwiazda amerykańskiego kina – prywatnie babcia i wnuczka – w lekcjach dobrego wychowania.

4
ciemniejsza-strona-greya

Pierwszy tom trylogii, która rozpętała na świecie prawdziwe szaleństwo! Ta bezpruderyjna love story zabarwiona perwersją to podróż przez świat głęboko skrywanych kobiecych fantazji erotycznych.

3
snajper-historia-najniebezpieczniejszego-snajpera-w-dziejach-amerykanskiej-armii-b

Chris Kyle to najbardziej niebezpieczny snajper w dziejach amerykańskich sił zbrojnych i Navy Seals. Wrogowie nazywali go „Diabłem”.

2
piecdziesiat-twarzy-greya-pakiet

Pakiet trylogii: Pięćdziesiąt twarzy Greya, Ciemniejsza strona Greya, Nowe oblicze Greya

bez-tchu-tom-3-pozar-krwi-b

Trzej przyjaciele – Gabe, Jace i Ash – wspólnie zarządzają potężną firmą. Młodzi, przystojni, bogaci i bezwzględni w interesach, lubią dominować również w życiu prywatnym – szczególnie w łóżku. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 444  razy.