W empik.com, „Pogromca lwów” poza pierwszą dziesiątką. „Ukryte terapie” po raz drugi na 1 miejscu notowania, „Simona” pnie się w górę (2 miejsce).

Na 3 miejscu rysowanka dla dzieci „Tajemny ogród. Rysuj, koloruj, przeżywaj przygody”, która ma szansę stać się bestsellerem z cyklu niby książek.


Notowanie z dnia:  20 Lipiec 2015


10
Tego lata stałam się piękna

Suzanny i – co najważniejsze – od Justina i Conrada. Poznała ich dawno temu. Najpierw traktowała jak braci, a potem pokochała jak chłopaków. Tego lata, tego pięknego i koszmarnego lata, wszystko zaczyna się zmieniać. Ale czy skończy się tak, jak już dawno powinno się skończyć?

9
Gault&Millau Polska, 2015. Żółty Przewodnik

W przewodniku rekomendujemy 250 restauracji w całej Polsce, a dodatkowo ponad 90 hoteli, 80 produktów regionalnych oraz 40 miejsc, gdzie można je kupić.

8
Moje życie od teraz - Jessica Verdi

To wszystko już ją przerasta chce uciec. domu, od własnych myśli od własnego życia. Chce zostać zupełnie nową Lucy.

7
Meryl Streep. O sobie

Książka pełna jest cytatów i wypowiedzi Meryl Streep. Poprzez jej własne słowa poznajemy jej niezwykłą filozofię życiową, opinię na temat aktorstwa, życia prywatnego i ważnych społecznie problemów.

6
Skafander i motyl

Jean-Dominique Bauby w wyniku wylewu doznał paraliżu całego ciała. Jego oknem na świat stała się lewa powieka, którą wymrugał opowieść o cierpieniu, samotności, miłości i śmierci.

5
Ja, anielica - Katarzyna Berenika Miszczuk

Nieprzyzwoicie zabawna książka o niebiańsko-piekielnej rzeczywistości. Do diabła – to trzeba przeczytać!

4
Proś mnie, o co chcesz. Tom 6. I ufaj mi

Nadchodzi czas kolejnej, najtrudniejszej próby. Muszą sprostać wyzwaniom, z którymi do tej pory nie mieli do czynienia. Od tego jak postąpią, zależeć będzie los nie tylko ich dwojga…

3
tajemny-ogrod-rysuj-koloruj-przezywaj-przygody-b

Witaj w czarno-białym świecie tajemnego ogrodu! Znajdziesz tu niezwykłe rośliny i zwierzęta, skomplikowane rysunki do wypełnienia kolorem, labirynty do przejścia, ornamenty do dokończenia, a także miejsce na własną twórczość.

2
Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak

Opowieść o bezkompromisowym szukaniu swojego miejsca w świecie i o zrzucaniu ciężaru wielkiego nazwiska.

Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie

Książka Ukryte Terapie powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji, które nawet w środowisku medycznych są zupełnie nieznane. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 947  razy.