Miłoszewski bezapelacyjnym zwycięzcą w empik.com – jego książki zajęły całe podium.

Sylwia Day z „Wyborem Crossa” musiała się zadowolić dopiero 4 miejsce.

Na 5 miejscu, z bezwzględną zaciekłością szykujący się do zajęcia 1 miejsca „House of Cards”. A na 8, również z chrapką na miano bestselleru, tom 4 cyklu „Ta noc” Jodi Ellen Malpas. Luty może być ciekawy…


Notowanie z dnia:  2 Luty 2015


10
love-rosie

Rosie i Alex od najmłodszych lat są nierozłączni. Dziecięca przyjaźń z każdym dniem przeradza się w młodzieńczą miłość.

9
zew-lodu-b

Ta książka powstała w ekstremalnych warunkach: podczas dramatycznej zimowej wyprawy na Nanga Parbat (8126 m .n.p.m.), jeden z najniebezpieczniejszych ośmiotysięczników.

8
ta-noc-tom-4-odmowa-b

Kim jest ten mężczyzna, który potrafi być tak okrutny i tak czuły? Kim jest tajemniczy prześladowca, który ich śledzi? I czy Livy na pewno jest gotowa poznać wszystkie sekrety Millera Harta?

7
zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje!

6
najgorszy-czlowiek-na-swiecie-b

Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Od zawsze tak było. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować. Dla znajomych jest przebojową imprezowiczką, wygadaną i wesołą..

5
house-of-cards-b

Człowieka motywuje nie szacunek, lecz strach. To na nim buduje się imperia i za jego sprawą wszczyna rewolucje. W tym tkwi sekret wielkich ludzi.

4
dotyk-crossa-tom-4-wybor-crossa-b

Gideon nazywa mnie swoim aniołkiem, ale to przecież on jest cudem w moim życiu.

3
ziarno-prawdy-b

Nowy, długo oczekiwany kryminał z Teodorem Szackim! Jest wiosna 2009 roku, prokurator nie pracuje już w Warszawie, pożegnał się z przeszłością i karierą, by przenieść się do Sandomierza.

2
gniew-b

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi. Paskudna jesienna pogoda i trudne relacje między nową partnerką i dorastającą córką zajmują go bardziej niż kolejne błahe śledztwa. Do czasu.

uwiklanie

W chłodną niedzielę 5 czerwca 2005 roku Szacki rozpoczyna nowe śledztwo. W klasztorze, w centrum miasta, zamordowano jednego z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej… 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 330  razy.