Zgodnie z przewidywaniami „Wybór Crossa” został bestsellerem 2 tygodnia w empik.com.

Czy będzie to wielotygodniowe panowanie, czy tylko jednorazowe – zobaczymy…


Notowanie z dnia:  12 Styczeń 2015


10
oddechy-tom-2-oddychajac-z-trudem-b

Emma przetrwała dramatyczną noc w domu swojej ciotki, ale niewiele z niej pamięta. Obudziła się w szpitalnym łóżku, w koszmarnym stanie.

9
after-plomien-pod-moja-skora-b

Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina i na to, co zdarzyło się później.

8
Opis książki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów.

7
kroniki-banea-b

Zbiór jedenastu opowiadań rzuca nieco światła na życie tajemniczego Magnusa Bane’a, którego uwodzicielska osobowość, ekstrawagancki styl i cięty dowcip oczarowały czytelników bestsellerowych cykli „Dary Anioła” i „Diabelskie Maszyny”.

6
wyspa-lza-b

Pisarka i fotograf ruszają śladem zaginionej Sandry. Tam, gdzie kończy się jej trop, zaczyna się mroczna opowieść o miłości, samotności i pisaniu.

5
kusiciel-b

Miałem w życiu wiele kobiet, zbyt wiele by je wszystkie tu wymienić. Zresztą większości z nich i tak nie pamiętam, a gdybym pamiętał to i tak nie chciałbym o nich pisać.

4
losing-hope-b

„Losing Hope” to historia trojga młodych ludzi naznaczonych przez traumatyczne doświadczenia. Każde z nich wybrało inny sposób na to, by sobie z nimi poradzić – nie każde z nich wybrało życie.

3
genialni-lwowska-szkola-matematyczna

Stefan Banach, Hugo Steinhaus, Stanisław Ulam, Stanisław Mazur, Antoni Łomnicki i wielu innych uczonych tworzyło w latach międzywojennych tzw. lwowską szkołę matematyczną.

2
zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje!

dotyk-crossa-tom-4-wybor-crossa-b

Gideon nazywa mnie swoim aniołkiem, ale to przecież on jest cudem w moim życiu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, empik.com
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 369  razy.