Miłoszewski walczy z erotyką – o 1 miejsce w notowaniu bestsellerów e-booków w empik.com.

Wspomaga go Marc Elsberg (Blackout) oraz Mariusz Urbanek (Genialni. Lwowska szkoła matematyczna), lecz w marcowym notowaniu  kryminał i sensacja przegrywa z erotyką.


Notowanie z dnia:  24 Marzec 2015


10
piekny-dran-b

Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych – ale nie sposób mu się oprzeć. Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej.

9
ziarno-prawdy-b

Nowy, długo oczekiwany kryminał z Teodorem Szackim! Jest wiosna 2009 roku, prokurator nie pracuje już w Warszawie, pożegnał się z przeszłością i karierą, by przenieść się do Sandomierza.

8
genialni-lwowska-szkola-matematyczna

Stefan Banach, Hugo Steinhaus, Stanisław Ulam, Stanisław Mazur, Antoni Łomnicki i wielu innych uczonych tworzyło w latach międzywojennych tzw. lwowską szkołę matematyczną.

7
nowe-oblicze-greya-b

„Nowe oblicze Greya”, trzeci tom bestsellerowej powieści autorstwa E.L. James, ukazuje dalsze losy Ann i Christiana.

6
ciemniejsza-strona-greya

Pierwszy tom trylogii, która rozpętała na świecie prawdziwe szaleństwo! Ta bezpruderyjna love story zabarwiona perwersją to podróż przez świat głęboko skrywanych kobiecych fantazji erotycznych.

5
uwiklanie

W chłodną niedzielę 5 czerwca 2005 roku Szacki rozpoczyna nowe śledztwo. W klasztorze, w centrum miasta, zamordowano jednego z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej…

4
gniew-b

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi. Paskudna jesienna pogoda i trudne relacje między nową partnerką i dorastającą córką zajmują go bardziej niż kolejne błahe śledztwa. Do czasu.

3
prawdziwa-milosc-b

Pewnego dnia Alix Madsen, świeżo upieczona absolwentka architektury, dowiaduje się, że daleka znajoma jej matki, Adelaide Kingsley, wymieniła ją w testamencie.

2
Blackout

Pewnego zimowego dnia w całej Europie następuje przerwa w dostawie prądu – pełne zaciemnienie. Włoski informatyk i były haker Piero Manzano podejrzewa, że może to być zmasowany elektroniczny atak terrorystyczny.

trylogia-zmyslow-tom-3-pragne-cie-b

Los ponownie zetknie ze sobą Elenę i Leonarda, tym razem w tragicznych okolicznościach… 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, empik.com
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 416  razy.