Maj to zwycięstwo kryminałów.

Poza tym na liście bestsellerów audiobooków w empik.com powieści obyczajowe, horrory i fantasy.

Na 1 miejscu listy „Złudzenie” Charlotte Link.


Notowanie z dnia:  05 Maj 2016


10
Kołysanka dla Rosalie

Do wartemborskiego pałacu, obecnie funkcjonującego jako hotel, przyjeżdżają goście: pisarz zainteresowany historią drugiej wojny światowej, emerytowany architekt o nienagannych manierach, roztargniona, samotna dziewczyna…

9
Wiedźmin. Czas pogardy

Pełen tekst książki zrealizowany w formie słuchowiska w wykonaniu 76 aktorów.

8
Testament Odessy

Heinrich Himmler pozostawił po sobie testament, który stał się podstawą działania wielkiej organizacji esesmanów ODESSA.

7
ojciec-chrzestny-sluchowisko-ab

Don Vito Corleone jest Ojcem Chrzestnym jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych.

6
Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana

Zobaczcie świat „Pięćdziesięciu twarzy Greya” raz jeszcze, tym razem oczami Christiana. Historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie z perspektywy Christiana Greya.

5
Hausfrau

Intymna, intensywna, napisana z precyzją noża armii szwajcarskiej, debiut Jill Alexander Essbaum jest niezapomnianą opowieścią o małżeństwie, wierności, seksie, moralności, a przede wszystkim o jaźni

4
Seniorzy w natarciu

Przezabawna opowieść o tym, że prawdziwe życia zaczyna się około osiemdziesiątki!

3
W ogrodzie bestii

W czasach gęstniejącego mroku, Doddowie przeżyją dni pełne ekscytacji, intryg i romansów – aby ostatecznie z przerażeniem ujrzeć kulminację przemocy i morderstw, demaskujących prawdziwy charakter Hitlera i jego bezwzględnych dążeń.

2
lsnienie-b

Pięcioletni chłopiec Danny znalazł się z rodzicami w opustoszałym na zimie hotelu. Wrażliwe, obdarzone zdolnościami wizjonerskimi dziecko odbiera fluidy czające się w jego murach; były one świadkami krwawych porachunków świata przestępczego i milionerów.

Złudzenie

Wielowarstwowa, wyrafinowana i trzymająca w napięciu do ostatniej strony nowa powieść kryminalna z wątkiem psychologicznym autorki bestsellerów Charlotte Link. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków, empik.com
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 671  razy.