Na listę audiobooków w empik.com powróciły książki dla dzieci oraz kryminały i sensacja, lecz na 1 miejscu jeszcze pokłosie „rozkochanego, poprzedniego notowania.


Notowanie z dnia:  01 Kwiecień 2015


10
latajaca-klasa-ab

Szkoła z internatem i grupa zaprzyjaźnionych, zawsze wspierających się chłopaków. W tle zima, śnieg oraz przygotowania do klasowego przedstawienia pt. „Latająca klasa”…

9
oficer-i-szpieg-b

Powieść osnuta wokół afery Dreyfusa, politycznego skandalu, który wstrząsnął Europą końca XIX wieku.

8
lowcy-glow-b

Wartka akcja toczy się w świecie finansowej elity i przestępczym podziemiu. Morderstwa, spektakularne pościgi samochodowe i oszałamiające tempo.

7
dzieci-z-bullerbyn-audiobook-cd

Są przyjaciółmi i nigdy się nie nudzą! Pudełko po cygarach zmieniają w tajemniczą Skrzynię Mędrców a starą szopę w zbójecką kryjówkę. Ich Wiśniowa Spółdzielnia wysyła wiśnie w brzuchach za granicę.

6
dlaczego-kapiesz-sie-w-spodniach-wujku-audiobook-ab

Zapraszamy tam, gdzie rosną poziomki. Jeśli do urokliwego klimatu Dzieci z Bullerbyn dodacie szczyptę psot Emila ze Smalandii, garść pirackich przygód w stylu Pippi i humor Karlssona to poczujcie smak tej książki.

5
bezcenny-audiobook-ab

Zygmunt Miłoszewski w swojej kolejnej powieści pt.”Bezcenny” przedstawia nam niezwykłą historię odnalezienia jednego z najcenniejszych obrazów zrabowanych podczas II wojny światowej.

4
uwiklanie

W chłodną niedzielę 5 czerwca 2005 roku Szacki rozpoczyna nowe śledztwo. W klasztorze, w centrum miasta, zamordowano jednego z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej…

3
czerwony-alert-b

Browder kreśli drastyczny portret Rosji, w której działalność przestępcza zakrojona na szeroką skalę

2
Obudź w sobie olbrzyma

Autor odsłania przed nami metody i techniki, które opanował w najwyższym stopniu, pozwalające mu po mistrzowsku obcować z ludzką psychiką.

piecdziesiat-twarzy-greya-b

Kiedy para rozpoczyna fizycznie śmiały i namiętny romans, Ana odkrywa tajemnice Christiana Greya i zgłębia swoje własne mroczne żądze. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków, empik.com
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 437  razy.