W cieniu bestsellerów z notowań wielu księgarni, bestsellerem marca w Czytay.pl została książka Anny Osowskiej ‚W cieniu papierówki”.

Ale to nie jedyna, mniej znana  pozycja na liście księgarni. Odnajdziemy ich o wiele więcej i warto notowanie przejrzeć uważnie.


Notowanie z dnia:  31 Marzec 2014


10
ptasi-spiew-b
Sebastian Faulks

Poruszająca historia niespełnionej miłości w połączeniu z wstrząsającym opisem krwawych wojennych zmagań z czasów I wojny światowej przyniosły jej także uznanie na świecie, co zaowocowało kilkunastoma wydaniami obcojęzycznymi i kilkoma milionami sprzedanych egzemplarzy.

9
handlarz-ksiag-przekletych-b
Simoni Marcello

Pełne przygód poszukiwania tajemniczego manuskryptu. Fascynująca podróż przez Włochy, Francję i Hiszpanię. Skomplikowane zagadki, tajemnicze wskazówki i osobliwe przesłania…

8
glusi-b
Rodrigo Rey Rosa

Rosa opisuje historię Clary, córki zamożnego bankiera, która ucieka od fałszywego świata luksusu i ukrywa się w małym szpitalu położonym na odludziu, w starożytnej wiosce Majów.

7
czarny-hrabia-b
Tom Reiss

Genialna biografia Tomasza Aleksandra Dumasa, którego życiorys dostarczył inspiracji do stworzenia postaci Hrabiego Monte Christo i trzech muszkieterów.

6
cia-tajna-wojna-ameryki-b
Mark Mazzetti

W tajnej wojnie Ameryki nie ma okopów, ani linii frontu. Jak chcesz kogoś zlikwidować, posyłasz oddział komandosów albo latającego robota. Jeden przycisk joysticka w bazie w Nevadzie wystarczy, by dron dokonał egzekucji w imieniu Stanów Zjednoczonych.

5
brudne-wojny-b

Walka z międzynarodowym terroryzmem to tylko pretekst, aby móc rozpętać dowolny konflikt w dowolnym miejscu na kuli ziemskiej. Ta wojna nie ma końca. Nigdy nie miała go mieć.

4
tajemnica-filomeny-b
Martin Sixsmith

„Tajemnica Filomeny” jest poruszającą opowieścią o matce i synu rozdzielonych przez bezduszne instytucje oraz morze urzędniczej hipokryzji po obu stronach Atlantyku.

3
szesc-lat-pozniej-b
Harlan Coben

Minęło sześć lat od kiedy Jake Fisher stał w białym wiejskim kościółku i patrzył jak Natalie, miłość jego życia, wychodzi za innego mężczyznę. Przez sześć lat dotrzymywał obietnicy, jaką wymogła na nim Natalie: że zostawi ją i jej męża Todda w spokoju i nie będzie próbował nawiązać z nią kontaktu

2
bridget-jones-szalejac-za-facetem

Bridget Jones powraca! W niesamowicie śmiesznej i długo wyczekiwanej powieści musi sobie odpowiedzieć na wiele pytań…

w-cieniu-papierowki-b
Anna Osowska

Książka „W cieniu papierówki” jest debiutem literackim lekarza medycyny Anny Osowskiej (rocznik 1966), mieszkającej na północnych terenach Warmii i Mazur. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Czytay
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 653  razy.