Czytay przez „y” wyróżnia się nie tylko literą w nazwie księgarni, lecz i książkami na liście bestsellerów.

Wśród kilku pozycji znanych z notowań z innych księgarni, w czytay.pl na liście bestsellerów znajdziemy wiele książek, których próżno by szukać w innych księgarniach.


Notowanie z dnia:  27 Luty 2014


10
silos-b
Hugh Howey

W przyszłości, gdy Ziemia stała się toksycznym pustkowiem, przetrwać zdołała ledwie garstka ludzi, zamieszkujących gigantyczny podziemny silos.

9
leksykon-buntownikow-b
Max Cegielski

Oto moja subiektywna historia buntu. Opowiedziałem ją poprzez biografie najbardziej charyzmatycznych postaci z panteonu muzyki i literatury: od bitników, Boba Dylana i hipisów, przez punk rock, po hip-hop i Magika z Paktofoniki.

8
kot-dalajlamy-b
David Mitchie

Opowieść o prywatnym oraz o bardziej oficjalnym życiu Dalajlamy snuje jego najbliższa przyjaciółka – mała, zuchwała i bystra… kotka.

7
internet-czas-sie-bac-b
Wojciech Orliński

Koniec niewinności! Koniec bezkrytycznego zapatrzenia w dobrodziejstwa sieci! Jeśli myślicie, że dla was internet nie jest groźny, mylicie się. Czas się bać!

6
entropia-b
Chattam Maxime

Martwe ptaki zaczynają atakować i zabijać, a potwory wyłaniają się, siejąc śmierć. Matt, Amber i Tobias muszą wyruszyć w stronę Kanady, wciąż niezbadanej, stamtąd bowiem nadciąga niebezpieczeństwo…

5
wilk-z-wall-street-b

Satyryczna rekonstrukcja jednej z najbardziej zwariowanych karier w historii światowego biznesu.

4
media-resortowe-dzieci-cenzura-b

Wychowane w rodzinach działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR. Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem SB.

3
oskarzony-b
Lisa Bellentyne

Poruszający i trzymający w napięciu thriller psychologiczny o ciemnej stronie każdego z nas. Bada powiązania jakie łączą nas z przeszłością i odpowiada na pytanie czym jest wina.

2
nie-dochodza-tylko-listy-nienapisane-b
Michaił Szyszkin

Na pozór banalna historia. Ona i on. Spotkanie na letnisku. Pierwsza miłość. Listy pełne najintymniejszych zwierzeń. Potem wybucha wojna – on musi jechać do Chin, tam walczyć, cierpieć, może nawet zginąć.

krolowe-matki-b
Gill Hornby

Witajcie w St Ambrose Primary School – świecie przyjaźni, bójek i waśni. Między matkami. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Czytay
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 414  razy.