gatunek: Zdrowie

Alkaliczny styl życia

Zła dieta, stres, nadmiar używek i brak ruchu – wszystko to powoduje, że bardzo trudno utrzymać równowagę pH, która odpowiada za dobry stan zdrowia.

Read More

5 minut dla stawów

Przystępne opisy dolegliwości połączone z opisami ćwiczeń i instruktażowymi fotografiami zmobilizują do właściwej troski o swoje zdrowie.

Read More

Apteczka domowa

Poradnik w stylu retro z radami jak najbardziej na czasie. Oryginalnie wydana prawdziwa skarbnica wiedzy o ziołach i roślinach leczniczych.

Read More

Wspomaganie płynności mowy dziecka

Program stanowi teoretyczne i praktyczne ujęcie zagadnienia niepłynności mowy u dziecka w młodszym wieku. Adresatami programu są logopedzi, terapeuci, nauczyciele oraz rodzice dzieci dotkniętych jąkaniem.

Read More

Dieta warzywno-owocowa a harmonia ducha

Publikacja ks. dr. Zbigniewa Werry porusza niezwykle interesujący aspekt przemian duchowych oraz weryfikacji ludzkich postaw zachodzących u osób przebywających w Sofrze i korzystających z diety warzywno–owocowej.

Read More

Zdrowa lekkość brzucha

Nieprzyjemne wzdęcia, dyskomfort, ciężkość, a czasem otyłość i zaparcia to dolegliwości, które chronicznie dokuczają milionom ludzi.

Read More

Dobre bakterie

„Żyj brudniej, jedz czyściej” – takim przewrotnym hasłem autorka, doświadczony lekarz…

Read More

Sól. Lecznicze właściwości

Iwan Nieumywakin – stworzył kompleksowy poradnik o soli, szczegółowo opisuje różne jej rodzaje i właściwości. Znajdziesz w nim wiele sposobów ich zastosowania nie tylko w kuchni.

Read More
 

Znajdź książkę


Polecamy

Tadeusz Meszko - 10 przykazań genów