Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 17 Kwiecień 2014


Książka elektroniczna
Formaty e-pub: E-PUB, MOBI

 

 

Zastanawiasz się, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodził się geniuszem? Może wówczas udałoby Ci się stworzyć coś, co zadziwiłoby cały świat… Chwileczkę! Czy uważasz, że z Twoją inteligencją nie jesteś do tego zdolny? Powiedzenie, że ćwiczenie czyni mistrza, nie jest tylko czczą gadaniną, więc jeśli rzeczywiście masz apetyt na sukces, nadszedł właściwy moment, by wstać z kanapy i dokonać wielkich rzeczy.

Nie działaj jednak pochopnie. Potrzebujesz długofalowego planu, by Twój geniusz nie był kolosem na glinianych nogach. Ta książka dostarczy Ci kompletu praktycznych wskazówek, które wesprą Twoje działania na drodze do wielkości. Pomoże Ci też odnaleźć własne powołanie, podpowie, jak rozbudzić aktywność i kreatywność Twojego umysłu oraz w jaki sposób odkryć pełnię własnego potencjału. Dzięki niej wzmocnisz swoją inteligencję społeczną oraz poznasz historie wybitnych ludzi, którzy osiągnęli wielkość właśnie w taki sposób. Nie czekaj dłużej — odkryj w sobie pasję i zostań mistrzem!

Robert Greene jest absolwentem filologii klasycznej, znanym pisarzem, mówcą oraz autorytetem dziedzinie strategii, władzy, także sztuki uwodzenia. Przez kilka lat po studiach pracował jako redaktor, między innymi magazynie „Esquire”. Otarł się również Hollywood, gdzie zdobył doświadczenie jako scenarzysta. Mieszkał Londynie, Paryżu Barcelonie. Obecnie rezyduje Los Angeles.

 

Na 1 miejscu w notowaniu (notowaniach):


 
 
 

Katagoria: ebooki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 545  razy.