Lesley Bayley, John Bowen

 
skoki-b
Gatunek: ,
Wydawca:
Premiera: 28 Luty 2007


 

 

Chcesz odnosić sukcesy w skokach na parkurze i w WKKW – wykształć i utrwal posłuszeństwo, rytm i równowagę swojego konia podczas pracy ujeżdżeniowej, na koziołkach oraz, dzięki bogatemu wyborowi ćwiczeń, na szeregach. Popraw swoją technikę, korzystając z wnikliwych porad międzynarodowego trenera. Ucz się dzięki dynamicznym sekwencjom zdjęć, które ukazują parę koń-jeździec, pokonującą w sposób prawidłowy i nieprawidłowy różnorodne przeszkody spotykane na parkurach i trasach crossu, wszystko wraz z obszernym komentarzem Johna Bowena i Lesley Bayley.

LESLEY BAYLEY, dawniej wydawca pisma „Your Horse”, jest autorką licznych książek o tematyce jeździeckiej. Obecnie jest wydawcą pisma „Countryside” oraz licencjonowaną terapeutką w zakresie techniki Equine Muscle Release Therapy.

JOHN BOWEN jako zawodnik WKKW uczestniczył w zawodach na poziomie międzynarodowym, a obecnie jest trenerem akredytowanym przy British Eventing oraz British Dressage. Trenuje kilku czołowych brytyjskich zawodników w dyscyplinach jeździeckich.

 
 
 
 

Katagoria: książki drukowane
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 438  razy.