Połączeni. Tom 1. Uwolnij mnie
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 15 Wrzesień 2016

Książka drukowana

Książka elektroniczna
Formaty e-pub: E-PUB, MOBI

 

 

Gwen Anders to twarda zawodniczka. Jest managerką prestiżowego nowojorskiego klubu nocnego. Nie miała łatwego dzieciństwa, ale pozornie to właśnie dzięki temu nauczyła się, jak przetrwać, gdy wszystko się sypie i wali na głowę. Jej kluczem do sukcesu jest dążenie do zachowania poczucia kontroli nad swoim życiem. Nie pozwala sobie na chwile swobodnej i niczym nieskrępowanej zabawy, ponieważ podświadomie obawia się tego, co nieznane.

Jednak wszystko ulega diametralnej zmianie, gdy pewnego wieczoru w prowadzonym przez nią klubie zjawia się przystojny, bogaty i cudownie szarmancki JC – zdobywca i kolekcjoner kobiecych serc, totalne przeciwieństwo charakterologiczne Gwen.

Kiedy dziewczyna przeżyje załamanie nerwowe, to właśnie JC nauczy swoją kochankę nieznanych jej wcześniej technik przetrwania – opartych na pierwotnych instynktach i pragnieniach. To dzięki tym „lekcjom” Gwen w końcu przestanie odczuwać potrzebę ciągłego kontrolowania swojego otoczenia i odkryje, że poza murem, który wokół siebie zbudowała, istnieje piękny świat.

 
 
 
 

Katagoria: ebooki, książki drukowane
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 1 rok temu.
Publikacja była czytana: 2793  razy.